Prima Cool bude přenášet hudební ceny Óčka

televizenormomalyTelevize Óčko a Prima COOL připravují na konec února společný přenos PURUM Hudebních cen Óčka 2009. Slavnostní vyhlášení výsledků 7. ročníku soutěže proběhne v Incheba Areně Praha v rámci tříhodinového koncertu, na kterém vystoupí špička české hudební scény všech žánrů. Informují o tom PR manageři obou stanic – Kristýna Štíhelová za TV Óčko a Filip Sychra za Primu Cool.

Diváci obou stanic se mohou těšit mj. na vystoupení skupin Chinaski, Divokej Bill, Mandrage, NightWork, zpěvačky Anety Langerové a slovenského rapera Rytmuse. Jako speciální host vystoupí Daniel Landa s překvapením. Programem budou provázet moderátoři televize Óčko Míra Hejda a Lenny Trčková. „Diváci obou spolupracujících televizí se dobře doplňují, překrývají se jen málo. Prima Cool může rozšířit okruh diváků právě o diváky nad třicet let, diváky Óčka tvoří naopak později narození. Tím je společné vysílání přímého přenosu PURUM Hudebních cen Óčka 2009 přínosné pro obě televizní stanice, osloví více diváků,“ říká výkonný ředitel Óčka Hynek Chudárek.

Ředitel provozovatele Primy Cool Marek Singer k tomu dodává: „Vůbec první přímý přenos v necelé roční historii vysílání Prima COOL je pro nás zajímavou příležitostí, jak rozšířit programovou nabídku o lokální tvorbu. Navíc je to důkaz nového přístupu k vysílání, náplni programu i nového náhledu na oblast spolupráce menších televizních stanic. Což jsou všechno cíle, o jejichž naplnění se Prima COOL od začátku snaží.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .