TV Prima připravuje další pořad o vaření

prima_cookshowNový pořad o vaření na TV Prima bude mít denní periodicitu. Slovenští diváci jej už znají.

Podle všech indicií zakoupila TV Prima formát anglické stanice Channel 4 s názvem Come Dine With Me. Pro české diváky však bude známější německé verze komerční stanice VOXDas Perfekte Dinner (denně v 19:00). Prima už v minulosti odvysílala několik pořadů o vaření, začínala s denní Mňam aneb Prima vařečka (moderovali například Mojmír Maděrič či Ivan Vodochodský), posléze přišla Párty s kuchařem. Až loni uvedla stanice Ano, šéfe! a po velkém úspěchu se letos dostala na obrazovky další show – S Italem v kuchyni. Oba pořady zabezpečují Primě nadprůměrné podíly sledovanosti.

Už brzy bychom se měli dočkat dalšího pořadu a přitom oba úspěšné pořady pokračují. Na svém webu Prima umístila přihlášku na nový pořad: „Jste skvělí hostitelé a fantasticky vaříte? Přihlaste se do nového pořadu Televize Prima a vyhrajte 25.000 Kč.“ Podmínky účasti jsou ve své podstatě stejné jako ty, které zveřejnila TV Markíza k pořadu Bez servítky. Pro případné natáčení si soutěžící musí vyhradit v týdnu jeden celý den volna, zbylé čtyři dny stačí mít volné odpoledne a večery. Natáčet se bude vždy v jedné domácnosti. V přihlášce je dále nutné uvést vaše nejlepší jídla, fotografie domácnosti, okolí a další.

A o čem celý pořad je? Každý týden se utká 5 soutěžících, každý z nich se stane na jeden den hostitelem a má zbylým soutěžícím uvařit jídlo, jež  (podle něj) nejlépe umí. Na závěr dne je jeho úkolem připravit i nějakou společnou zábavu (ať již hraní metané nebo tanec). Soutěžící se hodnotí navzájem a logicky vítězí ten s největším počtem bodů. Markíza nasadila pořad do obtížného slotu, nyní jej vysílá denně v 18:20. Sledovanost je lepší také díky obsazením celebrit. Sledovat jsme mohli i dosti nechutné situace, jednou z nich je ta, v níž soutěžící nechal svou kočku běhat po kuchyňské lince a hosté nacházeli ve svém pokrmu kočicí chlupy.

Kdy se bude pořad vysílat není v tuto chvíli jisté. S nejvyšší pravděpodobností by se mohl pořad do slotu od 18:00, údajně však Prima rokuje o další výrobě premiérových dílů rodinné hry 5 proti 5.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .