TV Prima s novým webem

prima_destnikTelevize Prima vyrukovala poslední srpnovou neděli s novým webem.

V neděli 30.sprna se televize Prima uvedla s novým vizuálem, kterému pro podzimní měsíce dominuje motiv deštníku. Hlavními tvářemi pro nadcházející sezónu budou například moderátor Jiří Chum, herečka Alice Bendová nebo nová moderátorská posila Barbora Tachecí, jež svou premiéru v pořadu Fakta předvede v úterý 1.září přesně v 19:15.

Přečtěte si více:
Přehled podzimních programových novinek
Milan Šíma se vrací na televizní obrazovky

Nová internetová prezentace iprima.cz přichází po zhruba dvou letech. Černou barvu střídá tentokrát šedo-bílá kombinace, která celkový vzhled stránek vylepšuje a dodává mu na přehlednosti. Úvodní straně dominuje promo na hlavní pořady televize Prima, přehledněji a podrobněji jsou zpracovány sekce známé z předchozího webu. Kromě toho se web opět vrací k diskuzím. V předchozí verzi nebyla diskuze možná, přitom před ještě v roce 2007 mohli návštěvníci živě debatovat, odpovědí se jim dostávalo i od administrátorů stránek. Na finální podobě nové verze se stále pracuje. Stránky prima-cool.cz zůstávají nezměněny.

 prima_2007

 prima_2009

Srovnejte dvě webové prezentace televize Prima, pro zvětšení klikněte myší.

Už jsou známy také bližší podronosti o vysílacím čase novinek televize Prima. Asi nejočekávanější novinku s názvem Přešlapy plánuje Prima uvést poslední zářijový týden, vysílací čas byl stanoven na středu ve 20:00. Hádej, kdo jsem a Hádej, kdo lže se dostanou ke slovu v pondělí. Populární show mapující českou gastronomii s názvem Ano, šéfe! nabízí Prima ke zhlédnutí ve úterý po seriálu VKV (od 15.září), čtvrtek ve stejný čas zůstává Jste to, co jíte!. Každou sobotu od 19.9. v 18:00 nasazuje Prima (místo speciálů 5 proti 5) americký seriál Super drbna (v originále Gossip Girl). V anonci je uvedeno: „Do města se vrací Serena van der Woodsenová, která před časem bez rozloučení odjela do internátní školy. Hned po příjezdu začíná tušit, že vše nezůstalo při starém…„. O dalším osudu 5 proti 5 vás budeme informovat.

S novou grafikou přichází také televize Nova a její mladší sestra Nova Cinema. I tato komerční stanice plánuje re-launch své internetové prezentace nova.cz. Novou grafiku představila televize Nova minulou sobotu v pořadu Volejte Novu, zhlédnout video můžete v archivu.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .