Milan Šíma se vrací na televizní obrazovky

milansimamalyDlouholetý moderátor diskusního pořadu Partie (dříve Nedělní partie) Petr Šimůnek, který vysílá TV Prima, na této pozici končí. Od září jej nahradí Milan Šíma.

Petr Šimůnek diskusní pořad moderoval s kratšími pauzami od roku 1998. „Petr Šimůnek nasadil laťku v Partii vysoko. Jsem proto rád, že pomyslné žezlo přebírá tak zkušený moderátor a novinář, jako je Milan Šíma,“ říká ke změně Marek Singer, generální ředitel TV Prima. „Jeho pozitivní přístup a zkušenosti s interaktivními médii nám dají příležitost oslovit nové diváky. Proto se možnost oslovit hosty Partie i jejího moderátora objeví třeba i na síti Facebook,“ uzavírá Marek Singer.

simunekpartie

Pro Milana Šímu znamená moderování Partie de facto návrat na Primu. V Televizi Prima působil již v devadesátých letech, kdy připravoval publicistické pořady Akta a Duel. „Nastupuji do Partie po Petrovi Šimůnkovi, který jí dal značnou úroveň. Těší mě, že Televize Prima oslovila právě mne a  rád jsem tuto nabídku přijal,“ uvádí Milan Šíma.

Ke změnám dochází v souvislosti s celkovou novou strategií zpravodajství a publicistiky Televize Prima. Dalším z důvodů je i už dříve avizované rozhodnutí Petra Šimůnka s moderováním Partie v letošním roce skončit.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .