ČT si nechala registrovat 3 ochranné známky

cukrarna_serialUKÁZKA UVNITŘ – ČT si na Úřadu průmyslového vlastnictví registrovala ochranné známky tří novinek.

První dva názvy se týkají dvou pořadů nahrazujících sobotní pořad Noc s Andělem. První z nich je Hotel Insomnia, premiéru budete moci zhlédnout v sobotu 2.ledna 2010 v 23:30 na ČT2. Průvodcem se stane Jiří Havelka, jak uvádí anotace, „v hotelu Insomnia se setkávají pozoruhodné postavy, vystupují tu zajímavé kapely a věčně bdící recepční pro vás chystá noční menu z toho nejvýraznějšího, co jej v poslední době zaujalo. Ale v hotelových pokojích si mezitím hosté žijí svým vlastním, mysteriózním životem...“

Druhou novinkou, která odstartuje 9.ledna v témže čase a bude se po týdnu střídat, je Pozdní sběr s moderátorkou Hanou Šimkovou. Formát se zaměřuje na milovníky kultury a kulturního dění u nás (bez ohledu na žánr). Hlavními hosty prvního vydání budou Jakub Prachař a Vojta Dyk.

Poslendní ochranná známka patří novému původnímu seriálu Cukrárna. V novém seriálu scenáristy Jana Míky si zahrají Jana Štěpánková, Naďa Konvalinková, Iva Janžurová a Veronika Žilková. V režii Dušana Kleina padla první klapka v polovině září, na obrazovky by se rodinný seriál měl dostat na podzim příštího roku. Hlavní hrdinky třináctidílného seriálu České televize tráví většinu času ve zděděné cukrárně nedaleko hřbitova, jedinými hosty jsou ti smuteční, kteří sem příjdou na rakvičky či věnečky. V roli majitelky, Radky Sladké, se za pult postaví Veronika Žilková.

Dušan Klein na webu ČT řekl: „Moc tomu nerozumí, ale s pomocí budoucích kamarádek se jim podaří zvelebit cukrárnu tak, že bude mít smysl nejen jejich práce, ale i život.“ V první klapce Iva Janžurová pláče, když mává letadlu, ve kterém ji dočasně opouští rodina. Sladké chvíle teprve přijdou: „Uplatní se a najde lidi, kteří ji rodinu nahradí; je jí s nimi dobře a i ona toho pro ně udělá hodně,“ říká herečka.

hotel_insomnia

pozdni_sber

cukrarna

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .