Radia Personalistika

Foto pro Český rozhlas - Tomáš Novák

Síť zahraničních zpravodajů Českého rozhlasu se rozšířila o post v Čínské lidové republice. Zpravodajem se sídlem v Pekingu se stal David Jakš, který se na Čínu specializuje dlouhodobě. Spolupracuje i s Českou televizí.

....
Radio 31. 1. 2017
Lucie Šilhánová, foto: Evropa2.cz

Od 9. ledna se po téměř tříleté pauze vrací Lucie Šilhánová za mikrofon Ranní show Evropy2. Bude působit po boku Leoše Mareše a Patrika Hezuckého. E2 slibuje „největší comeback v dejinách rozhlasové zábavy“.

....
Radio 5. 1. 2017
Promoakce Country rádia v regionech, ilustrační foto Country rádio

Druhé nejposlouchanější regionální rádio má nového ředitele. Dosavadní regionální ředitel západočeských aktivit skupiny Radio United Jaroslav Daňhel nyní přímo vede programové, marketingové a obchodní aktivity Country rádia.

....
Radio 21. 11. 2016
expres-fm-novelogo

Pražské hudební rádio Expres FMspustilo netradiční konkurz na posily svého moderátorského týmu. Přihlásit se může jakýkoliv jednotlivec nebo dvojice a výběrového řízení se může zúčastnit každý, kdo si troufne.

....
Radio 14. 11. 2016
Andrej Kratochvíl, foto: Europa 2 / Lagardere Active

Vedení rádia Europa 2 bude mít od října nového programového ředitele. Ve druhé polovině měsíce nastoupí Andrej Kratochvíl, který přichází z rádia Anténa Rock. Dosavadní programový šéf Dušan Vančo se rozhodl skončit.

....
Radio 26. 9. 2016
Ilustrační foto Shutterstock.com

Programový ředitel Hitrádia FAKTOR David Hocke se od 1. září ujímá řízení programu Rock Rádií. Na pozici programového ředitele rádia City 93.7 se do skupiny MEDIA BOHEMIA vrací Martin Maďarka.

....
Radio 2. 9. 2016
Libor Bouček, foto: Frekvence 1

Moderátor Libor Bouček se na F1 přesouvá do poledního vysílacího času. Ten byl až do konce června doménou herce Michala Kavalčíka, tedy Rudy z Ostravy. Vedení tak zaplňuje polední čas dalším významným jménem.

....
Radio 29. 8. 2016
Nová ředitelka rádia Evropa 2 Lenka Maureryová. Fotografii poskytla skupina Lagardere Active ČR

Mediální skupina Lagardere oznámila novou personální akvizici pro svou klíčovou značku mezi mladými posluchači. Rádio Evropa 2 povede od 1. září nová ředitelka Lenka Maureryová. Přichází z vydavatelství Mediaforce.

....
Radio 9. 8. 2016
Jitka Fürst s Patrikem Hezuckým a Leošem Marešem, hvězdami ranní show Evropy 2. Foto: Evropa 2

Ke konci dubna skončila Jitka Fürst ve funkci ředitelky Evropy 2. Ve vedení rádia stála 5 let. Druhou nejposlouchanější stanici bude dočasně řídit Miroslav Hrnko, generální ředitel skupiny Lagardere v České republice.

....
Radio 3. 5. 2016
Lucie Petráková, foto: Fajn rádio

Skupina MEDIA BOHEMIA pokračuje v změnách na pozicích programových ředitelů svých rádií. Po Hitrádiích, jejichž řízení převzala Markéta Rachmanová, dochází ke změně na pozici programového ředitele Fajn rádií. Novou ředitelkou je Lucie Petráková.

....
Radio 20. 4. 2016