Narozeninový koncert Rádia BLANÍK je vyprodaný. Od pondělí soutěž o poslední vstupenky

Tradiční narozeninový koncert Rádia BLANÍK v přírodním divadle na Konopišti se koná v sobotu 2. června 2018. Kapacita areálu je vyprodaná. Na akci vystoupí Václav Neckář, Anna K. a dalších 12 umělců a kapel.

Anna K. poprvé na narozeninovém pódiu Rádia BLANÍK v roce 2014. Foto: archiv Rádia BLANÍK

Anna K. poprvé na narozeninovém pódiu Rádia BLANÍK v roce 2014. Foto: archiv Rádia BLANÍK

Rádio BLANÍK udržuje se svými posluchači celoročně osobní kontakt prostřednictvím mnoha veřejných akcí. Narozeninový koncert na Konopišti je největší akcí tohoto druhu. Zájem posluchačů tradičně převyšuje kapacitu areálu.

Schovali jsme si poslední železnou zásobu a ve vysílání Rádia BLANÍK ji budeme rozdávat. Půjde o posledních několik rodinných vstupenek, které budou moct naši posluchači od pondělí vyhrát ve vysílání. Držíme palce,“ píše programový ředitel Rádia BLANÍK Dan Rumpík.

Na letošním vyprodaném Konopišti vystoupí 14 různých umělců a kapel. Dorazí No Name, Václav Neckář, Mirai, Anna K, Slza, Peter Nagy, Michal Hrůza, Monika Absolonová, Petr Spálený s Miluškou Voborníkovou, Ilona Csáková, Jakub Smolík, Jarda Hypochondr a Josef IX. Začátek koncertu je ve 12:30. Další podrobnosti jsou na webu Rádia BLANÍK.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .