Hitrádio

hit_main_central

Hitrádio je souhrnné označení rodiny stanic vysílajících pod značkou Hitrádio. Skupina patří do portfolia společnosti Media Bohemia, a.s., která je největší rozhlasovou skupinou v České republice. Součástí této skupiny jsou i značky Fajn rádio, Rockrádio a Rádio Blaník. Hitrádio se orientuje na mladé posluchače v produktivním věku. Rodina Hitrádií zahrnuje značky Rádio City, Hitrádio FM, Hitrádio Dragon, Hitrádio Orion, Hitrádio Vysočina a další stanice uvedené v tabulce.

RÁDIA PATŘÍCÍ DO SÍTĚ

ZÁKLADNÍ INFO

Formát stanice: AC

URL: http://www.hitradio.cz
E-mail: viz jednotlivá rádia
Facebook: Rozcestnik Hitrádií

RDS název: HITRADIO

Tematické streamy:

  1. Hitrádio Osmdesátka – http://www.abradio.cz/radio/124/hitradio-80tka/
  2. Hitrádio Devadesátka – http://www.abradio.cz/radio/125/hitradio-90tka/
  3. Hitrádio PopRock – http://www.abradio.cz/radio/126/hitradio-poprock/
  4. Hitrádio Milenium – http://www.abradio.cz/radio/167/hitradio-milenium/
  5. Hitrádio Zóna lásky – http://www.abradio.cz/radio/133/hitradio-zona-lasky/

Reklamní sítě: Media Marketing Services

Zvukový obal rádia

TOP 5 – Články

Hudební festivaly dominují letnímu programu Hitrádií
Hitrádia jsou založena na formátu Adult Contemporary a zaměřena primárně na posluchače ve věku 25 až 45 let, tedy na mladé dospělé, kteří už ve většině případů mají rodinu. K nejvýznamnějším promo aktivitám tak logicky patří partnerství s festivaly, jejichž zacílení odpovídá preferencím těchto posluchačů. Mediální partnerství Hitrádia vyhrazují festivalům jako Sázavafest, Open Air, České hrady.cz a především Colours of Ostrava. Na posledně zmíněném festivalu mají Hitrádia i svůj vlastní stan.

Víkend plný ČS hitů na Hitrádiích
Hitrádia upravují speciálně pro tento víkend svůj playlist. Během celého dne (od pátečního poledne až do nedělní půlnoci) uslyšíte “největší české a slovenské hity uplynulých 20 let“. Výjimku tvoří hudební speciály Osmdesátka a Devadesátka. K tomu jsou připravena i krátká povídání s populárními českými a slovenskými interprety.

Hitrádia dobývají Facebook a nabízí hity na přání
Hitrádia začínají obracet pozornost na aktuálně nejnavštěvovanější komunitní portál Facebook, a chystají několik zajímavých akcii. Na Hitrádio Apollo přibyly dva nové programové prvky, Hitrádia navíc hrají i úplně první singl ČeskoSlovenské SuperStar – Martina Chodúra. Podívejme se, co zajímavého se v rodině Hitrádií odehrálo v poslední době a na co se můžeme v budoucnu těšit.

Hitrádio Crystal se proměnilo v Hitrádio FM Crystal
Ode dneška se bude Hitrádio Crystal nadále identifikovat jako Hitrádio FM Crystal. Změna se postupně promítne také do loga, internetové prezentace a dalších vizuálů rádia. Změnu názvu rozhlasové stanice schválila Rada pro televizní a rozhlasové vysílání na svém 6. zasedání, které se konalo 24. března.

Vzniká rodina Hitrádií, zatím má pět členů
Čtyři měsíce po startu rodiny Fajn rádií pro nejmladší posluchače, dostává pevnější obrysy další formátová platforma z dílny rozhlasové skupiny Stamford Managing. Pětice rádií – Orion, Vysočina, Faktor, FM Plus a Crystal – se prezentuje jako Hitrádio, v průběhu podzimu se očekává zařazení dalších stanic z portfolia Stamford Managing.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .