VyVolení: Moderátorka Pergnerová v nemocnici, nahradí ji Bouček

Reality show VyVolení 3 – Noví hrdinové je v samém počátku a potkávají ji první problémy. Hlavní moderátorka Tereza Pergnerová byla odvezena do nemocnice a na jejím postu jí nahradí Libor Bouček, se kterým se původně počítalo pouze pro moderování noční show. Kdy se Tereza Pergnerová z nemocnice vrátí, zatím není jasné.

Tereza Pergnerová dnes nebude moderovat reality show VyVolení – Noví hrdinové. „Živé vysílání je pro každého vždy velkým fyzickým a psychickým vypětím. U Terezy se objevily dnes ráno náhlé komplikace spojené s jejím těhotenstvím. Lékaři proto nařídili její okamžitou hospitalizaci a absolutní klid,“ vysvětlil tiskový mluvčí televize Prima Ladislav Pavlík. Podle lékařů si zdravotní stav  Terezy Pergnerové vyžádá minimálně týdenní léčbu.


Od dnešního večera proto hlavní živé vysílání VyVolených bude moderovat Libor Bouček. „Záskok za Terezku beru jako samozřejmost. Je na místě poděkovat Evropě 2, že mi toto umožnila. Zároveň chci Terezce popřát brzké uzdravení. Myslím na ni. Jak zpívá skupina Team, držím ti miesto,“ řekl.  „VyVolení jsou pro mě srdeční záležitostí. Jak to bude možné, chci se vrátit, nechci ale riskovat,“ vzkázala z nemocnice moderátorka Tereza Pergnerová, se kterou se podle tiskového mluvčího TV Prima naživo spojí dnes ve 21:15 v živém vysílání, aby divákům sdělila bližší podrobnosti.


Jak RadioTV sdělil tiskový mluvčí TV Prima Ladislav Pavlík, Libor Bouček se o své nové funkci dozvěděl teprve dnes. Tento moderátor Evropy 2 měl původně moderovat pouze noční show, která je obvykle okořeněna erotickými záběry z vily VyVolených, moderování hlavních pořadů. „Libor Bouček je profesionální moderátor se spoustou zkušeností a jeho angažmá jako hlavního moderátora VyVolených v případě absence Terezy Pergnerové je logickým vyústěním této situace,“ reaguje Jasna Sýkorová, tisková mluvčí skupiny Lagardere ČR, pod kterou spadá i Evropa 2, na které Bouček dlouhodobě působí jako moderátor.


„Je to jen záskok a přeju Tereze, ať se brzo uzdraví. Můj velký dík patří Evropě 2, která mi umožnila, abych moderování hlavního pořadu VyVolení – Noví Hrdinové zvládl,“ řekl RadioTV nový moderátor Libor Bouček.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .