Prima mění název Rodinných pout hned dvakrát

Televize Prima skončila i neskončila se seriálem Rodinná pouta. Ačkoliv soud minulý týden vydal předběžné prohlášení, kterým televizi zakázal vysílat seriál Rodinná pouta, Prima nabídne divákům ještě dva díly pod novým názvem Pravidelná dávka emocí. První lednový týden pak naváže seriálem Velmi křehké vztahy.

Prima se svým vyjádřením vydání předběžného opatření váhala jen několik dní a v pondělí oznámila, že vysílání Rodinných pout ukončí, přestože na základě informací o soudním rozhodnutí, které má, ho považuje za neoprávněné a bude se proti němu bránit. „Spor se společností PRO TV, který považujeme za naprosto neopodstatněný, je nyní v rukou našich právníků, kteří na celé věci stále pracují. Zvažují další kroky, které v celé záležitosti  podnikneme, abychom se domohli svých práv. Budeme se samozřejmě snažit, aby naši diváci o své oblíbené herce a nové dávky emocí nepřišli,“ říká Aleksandras Cesnavicius, generální ředitel Prima TV.


Televize ovšem neuvedla, kdy vysílání Rodinných pout ukončí. Nyní je jasné, že kromě včerejšího 22. dílu Prima odvysílá ještě dva další příští týden. Předběžné opatření bude respektovat tím, že nikde nezmíní původní název seriálu. Ve vysílání TV Prima již běží původní programové anonce na seriál, ovšem jediný zmiňovaný název je „Pravidelná dávka emocí„, který byl dříve podtitulem hlavního názvu. Pod stejným jménem televize prezentuje seriál i ve svém oficiálním programovém schématu na úterý a čtvrtek příštího týdne.


V prvním lednovém týdnu pak seriál nahradí novou telenovelou pod názvem Velmi křehké vztahy. Vyplývá to z programového schématu, který dnes televize upravila. První díl je v něm anoncován následovně: „Velmi křehké vztahy – Nový začátek (1)
Špatné vykročení. Jaké bude vysvětlení? Původní český seriál televize Prima. Hrají D. Morávková, Z. Žádníková-Volencová, H. Holišová, D. Bambas, V. Limr, L. Termerová, J. Kačer, O. Kallus, S. Rašilov, M. Mejzlík, P. Špindlerová, K. Burianová, J. Revai, M. Zounar, A. Bendová, Z. Dřízhalová, L. Něrgešová, J. Zadražil a další. Režie V. Drha „


„Televize Prima uvede od ledna příštího roku televizní seriál, který ve vysílání nahradí Rodinná pouta. Seriál bude vysílán dvakrát týdně, vždy v úterý a ve čtvrtek, v časech, které byly obvyklé pro Rodinná pouta. Prima TV pracuje na tom, aby televizní diváci o své oblíbené herce a atmosféru, na kterou byli v tomto vysílacím čase zvyklí, nepřišli. Televizní diváci se v tomto seriálu setkají s herci, které již znají a mají je rádi. Čekají na ně nové zápletky, nové příběhy i postavy, vedle známých tváří se objeví nové,“ uvedla mluvčí Primy Jana Malíková.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .