Česká televize spustila multimediální portál Hokejzive.cz

Česká televize spustila specializovaný internetový portál věnovaný lednímu hokeji. Pro všechny fanoušky hokeje jsou připraveny články, galerie a videoreportáže z ELH. Nechybějí ani rubriky věnované severoamerické NHL a připravovanému mistrovství světa.

Fanouškům ledního hokeje se minulý týden rozšířily možnosti odkud čerpat aktuální informace ze světa hokejek a ostrých bruslí. Česká televize totiž spustila specializovaný internetový portál věnovaný lednímu hokeji.


Na adrese www.hokejzive.cz je všem k dispozici multimediální hokejový web, který nabízí „živé“ internetové pokrytí hokejové extraligy. Hlavní náplň stránek tvoří videomateriály pocházející z hokejového vysílání České televize. Na internetu je hokejoví fanoušci mohou sledovat nejen v přímých přenosech, ale vybírat si je také z bohatého archivu. V něm uživatelé naleznou jak záznamy přímých přenosů utkání, tak i reportáže ze všech odehraných zápasů, rozhovory s hráči, gólové situace a mnoho dalších atraktivních momentů.


Samozřejmou součástí stránek je i aktuální zpravodajské a výsledkové pokrytí hokejových událostí. Zpravodajství zahrnuje nejen českou extraligu, ale také přípravu naší reprezentace na Mistrovství světa v ledním hokeji a vývoj v zámořské NHL.


Navíc jsou dvakrát do týdne hokejoví komentátoři ČT spolu s experty z řad bývalých hokejistů připraveni zodpovědět otázky čtenářů stránek Hokejzive.cz.


Bonbónkem v obsahu stránek je videogalerie archivních materiálů, ve které se postupně objeví záznamy a reportáže zápasů, rozhovory s hráči, gólové a zajímavé momenty, nejlepší kličky, přihrávky, střely, souhry či bitky jednotlivých sezón české extraligy očima komentátorů. První otevřený archiv odkazuje na sezonu 2000/2001.


Hokejový server hokejzive.cz je v krátké době již druhým webem, který nabízí živé přenosy z hokejových utkání. O multimediálním projektu Hokej TV jsme psali zde. Vedle hokejového portálu spustila Česká televize již na podzim loňského roku specializovaný fotbalový server Fotbalzive.cz. Psali jsme o něm zde.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .