Regionální televize cz si připomíná šesté výročí. Přináší nový programový blok i znělky

Šesté výročí od zahájení vysílání si 1. dubna připomene projekt regionalnitelevize.cz. Při této příležitosti mění programové schéma, a chystá i některé nové pořady včetně nového programového bloku 60 minut.

Ilustrační foto, zdroj: tvsetdesigns.com

Ilustrační foto, zdroj: tvsetdesigns.com

S šestým výročím se mění také zpravodajské znělky a grafika. Diváci uvidí i některé nové pořady – například cyklus k 80. výročí vsetínského hokeje nebo cyklus ke 100. výročí československého letectví. Vedení televize počítá i s pokračující výrobou pořadů s turistickou a cykloturistickou tématikou.

Vloni byl velmi úspěšný pořad Autobusem na výlet, který představoval méně známé trasy k oblíbený cílům a v letošním roce budeme natáčet dalších 10 dílů,” poznamenala ředitelka a spolumajitelka televize Eva Stejskalová.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Prima KRIMI už vysílá zkušebně v multiplexu 3

Nový kanál Prima KRIMI spustil vysílání testovací obrazovky v multiplexu 3. Řádné vysílání bude zahájeno v pondělí 2. dubna. V pořadí osmý program televizní skupiny Prima se zaměří na detektivní a kriminální tvorbu. …

....

Největší programovou změnou je zavedení nového bloku 60 MINUT, jehož cílem je udržet diváky napříč regiony u našeho programu déle. Blok bude přinášet to nejzajímavější z dění v českých regionech a bude složen z denních hlavních zpráv, rozhovorů na aktuální témata a magazínů či dokumentárních pořadů,” dodala Eva Stejskalová.

Regionálnítelevize.cz vysílá na běžnou anténu v Regionální síti 8, přes satelit je dostupná na pozici 23.5 st. východně a je součástí nabídek většiny kabelových a IPTV operátorů. Jako jediná televize s regionálním obsahem je součástí projektu elektronického měření sledovanosti.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .