Prima Comedy Central přináší od února další premiéry pro dospělé

Od začátku února Prima Comedy Central mění svůj profil postupným rozšiřováním hlavního zábavního programu pro dospělé diváky. Upravený program nedávno spuštěného kanálu tak bude nově obsahovat ještě více hodin rodinných sitcomů.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Omezení pořadů pro děti, rozšíření obsahu pro dospělé

Zatímco vysílací čas pořadů pro děti bude omezen, celých 24 hodin týdně (tedy 3-4 vysílací hodiny každý den) bude vyplněno populárními seriály Průměrňákovi, Taková moderní rodinka, Nová Holka nebo Svět podle Jima.

Zároveň dochází k přesunům seriálů Scrubs: Doktůrci a Nová holka ve všední den do odpoledních bloků. Komediální program by se měl dle dostupných informací rozšiřovat i do budoucna. V březnu představí kanál svým fanouškům epizody nových a opravdu praštěných seriálů. Ty budou vysílány přes noc a určeny především pro ponocující studenty.

Placený program Comedy Central je v ČR dostupný zdarma

Stanice Prima Comedy Central má ve svém názvu značku televizní skupiny Prima, nicméně programově je plně pod kontrolou americké mediální skupiny Viacom International Media Networks – VIMN. Kanál vysílá břitké a kultovní animované seriály pro dospělé (Griffinovi a South Park) nebo hraný seriál Taková moderní rodinka.

V české premiéře pak představil oblíbené sitcomy Americký táta a Svět podle Jima. Program byl při uvedení na trh doplněn tím nejlepším ze zábavního obsahu pro děti amerického kanálu Nickelodeon.

Plusem pro české diváky je fakt, že vedle české lokalizace je jinak placený program dostupný zcela zdarma – na běžnou anténu v rámci multiplexu 4. Vysílá i v satelitní platformě Skylink a kabelových sítích UPC Česká republika a O2.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .