Nové seriály Na Vodě a VIP vraždy odstartovaly úspěšně

Lukáš Langmajer a Tomáš Klus v seriálu Na vodě, foto: TV Nova

Lukáš Langmajer a Tomáš Klus v seriálu Na vodě, foto: TV Nova

Premiérové díly nových seriálů komerčních televizí zaznamenaly u diváků úspěch, alespoň z pohledu sledovanosti. Seriál TV Nova Na vodě se stal nejsledovanějším pořadem nedělního večera. Přes milion diváků přilákaly i VIP vraždy na Primě.

S velkým úspěchem se setkal premiérový díl nového českého komediálního seriálu Na vodě, který se stal nejsledovanějším pořadem nedělního večera ve skupině 15-54 let. První epizoda s názvem Na dně dosáhla 30,63 % share u diváků v CS 15-54 u TV, pořad sledovalo dokonce 1,26 milionu lidí starších 4 let,“ uvedla Nova v tiskové zprávě. Dodejme, že v cílové skupině diváků starších 15 let byla sledovanost na úrovni 1,1 mil. diváků.

Detektivní seriál televize Prima VIP vraždy přilákal k obrazovkám přes milion diváků rovněž ve skupině 15+. Zatímco Nova zaznamenala výrazně vyšší podíl na sledovanosti u publika ve skupině 15-54 let, tak v širší cílové skupině 15+ byl souboj vyrovnanější. Nova v podílu na publiku předčila Primu jen o tři procentní body v poměru 25:22.

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .