Nova s Primou se připojily k šílenství kolem královské svatby. Obě televize připravují dlouhé speciály

Největší komerční televizní skupiny Nova a Prima vidí v pokrytí královské svatby jedinečnou obchodní příležitost. Nova připravuje speciální svatební studio, které odvysílá na svém hlavním programu. Prima bude aktivní na webu a Facebooku.

Svatební studio a moderátoři Lucie Borhyová a Rey Koranteng. Foto: TV Nova

Svatební studio a moderátoři Lucie Borhyová a Rey Koranteng. Foto: TV Nova

Nova připravila speciální studio s virtuální grafikou

Už v sobotu dojde k nejsledovanější svatbě letošního roku. Britský princ Harry, člen královské rodiny, si vezme svoji snoubenku Meghan Markle. Televize Nova k této velkolepé události přinese svým divákům kompletní informace včetně řady zajímavostí.

Už ve 12:00 budou mít diváci možnost sledovat speciál pořadu Volejte Novu, kde budou informováni o následujícím živém televizním přenosu z královské svatby a budou seznámeni se zákulisím příprav přenosu v Anglii i v televizi Nova.

Po Volejte Novu se plynule přesuneme do živého vysílání pořadu Královská svatba, který moderuje Lucie Borhyová a Rey Koranteng.

Ve vysílání diváci uvidí například 3D grafiku hradu Windsor, kde svatba proběhne. Pomocí modelu ukážeme, co se bude v jednotlivých částech královského komplexu odehrávat,“ říká ředitel sekce zpravodajství a publicistiky Kamil Houska.

Dále Nova ve vysílání přivítá řadu hostů a živě se budou hlásit i redaktoři televize přímo z Anglie. „Vrcholem celého programu pak bude živý přenos samotného obřadu a diváci budou svědky slavnostního okamžiku, kdy si nastávající novomanželé řeknou své ano,“ prozradil šéf projektu Michal Kratochvíl.

Svatební studio TV Nova. Foto: TV Nova

Podívejte se na speciální svatební studio TV Nova

V sobotu dojde k nejsledovanější svatbě letošního roku. Britský princ Harry, člen královské rodiny, si vezme svoji snoubenku Meghan Markle. Televize Nova k této události připravila speciální svatební studio. Podívejte se na fotografie.

....

Prima vsadila na internet. Chystá speciální online vysílání na webu i Facebooku

Televize Prima rovněž zařadí na sobotu 19. května mimořádné vysílání. Živé vysílání ze zpravodajského studia Primy bude možné sledovat již od 10 hodin dopoledne a to na internetu na dvou komunikačních kanálech – na webu iPrima.cz a na Facebooku Zpravodajství FTV Prima.

Přímý přenos začíná v 10 hodin, následně od 12 do 16 hodin bude speciální vydání moderovat reportérka Top Staru Michaela Široká.

Zároveň máme štáb přímo v centru dění, v anglickém Windsoru, odkud bude do tohoto speciálu živě vstupovat v průběhu celého sobotního odpoledne. Vše pak vyvrcholí informačním speciálem v sobotních Zprávách FTV Prima v 18.55 a také v 19.55 v Top Staru,“ píše v tiskové zprávě Adam Halmoši, konzultant oddělení marketingu a PR pro FTV Prima.

Autor článku:

Komentáře (1)

  1. Adam Wolf

    Co na to říct… Zbytečnost. A „obchodní příležitost“??? Myslím, že v tomto případě obě tyto televize ulítly uplně mimo :-D
    Fakt se „šílenství“ v ČR kvuli nějakýmu zhejčkanými princátku a nějaké zlatokopce konat nebude….

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .