Mobilní televize O2 TV Air už nabízí všechny tarify standardní O2 TV

Operátor O2 rozšiřuje nabídku své služby O2 TV Air, která funguje na internetu od jakéhokoli poskytovatele. Doposud bylo možné objednat službu pouze s tarifem M. Od poloviny prosince nabízí operátor i další tarify známé ze standardní IPTV služby O2 TV.

O2 zařazuje další HD kanály do své nabídky O2TV Air

O2 zařazuje další HD kanály do své nabídky O2TV Air

Chtěli jsme potěšit hlavně ty zákazníky, kteří nemají dostupný náš internet, ale přáli si naši televizi s širší skladbou kanálů. Od poloviny prosince proto rozšiřujeme nabídku O2 TV Air, kterou bude nově možné si pořídit s tarify M, L i XL. Tedy v plnohodnotných verzích včetně HD kanálů, jaké nabízíme také na klasické O2 TV, která funguje na našem internetu,“ vysvětluje David Duroň, ředitel O2 TV.

O2 TV Air má nyní čtyři tarify. Dosavadní tarif O2 TV Air M přináší 60 kanálů za necelých 400 korun, tarif O2 TV Air L nabízí 97 kanálů a vyjde na zhruba 500 korun a nejvyšší tarif O2 TV Air XL obsahuje 119 programů za 849 korun měsíčně. K dispozici je ještě přídavný balíček KINO se skupinou prémiových filmových programů HBO a Cinemax za 200 Kč měsíčně.

U všech tarifů platí také možnost využívat ke sledování televize 4 další zařízení.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .