Agentura Atmedia má nového vlastníka z Kypru

DOPLNĚNO – Společnost Atmedia, která na televizním trhu zastupuje placené i neplacené televizní stanice, má nového vlastníka registrovaného na Kypru. Jde o společnost VM Media Investment. Ředitelkou a jednatelkou agentury zůstává Michaela Vasilová.

Michaela Vasilová, managing director agentury Atmedia. Foto: Atmedia

Michaela Vasilová, managing director agentury Atmedia. Foto: Atmedia

Atmedia nového vlastníka potvrdila až po zveřejnění informace v médiích

Změna, o níž se mluvilo nějakou dobu, zatím nebyla ze strany společnosti oficiálně potvrzena. Na nového vlastníka upozornil web Mediaguru.cz po nahlédnutí do obchodního rejstříku. K převodu vlastnictví mělo dojít v polovině letošního září.

Podle informací RadioTV.cz by měla Atmedia skrze svého nového vlastníka patřit do portfolia jedné z větších komunikačních agentur, která je aktivní v ČR, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku, tedy na všech trzích, kde působí i Atmedia. I v tomto případě však jde o informaci, která nebyla ze strany společnosti oficiálně potvrzena.

Michaela Vasilová bude jednat i za nového majitele

AKTUALIZACE 17:00: Společnost Atmedia se ke změně vlastníka vyjádřila v odpoledních hodinách prostřednictvím oficiální tiskové zprávy. Dosavadní majitelé se k prodeji rozhodli s ohledem na plány rozvoje na domácím mediálním trhu. Nový vlastník Atmedia by měl mít společnou jednatelku v osobě Michaely Vasilové. Společnost v tiskové zprávě zdůrazňuje, že díky osobě jednatelky mají partneři Atmedia záruku kontinuity a stability.

Pro zastupované tematické stanice znamená změna vlastníka mediálního zastupitelství Atmedia silnější pozici na trhu, jelikož strategická rozhodnutí společnosti budou moci být flexibilnější a proběhnout přímo v Praze, tvrdí společnost v tiskové zprávě.

S příchodem nového vlastníka začíná nová etapa zastupitelství Atmedia. Společně přispějeme k dalšímu rozvoji segmentu tematických televizí v České republice,“ komentuje změnu vlastníka Michaela Vasilová.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: