SuperStar s rekordem, úspěchy slaví i ČT

cssuperstarhaberamalaVíkend přinesl českým televizím nadprůměrná čísla. Mr.GS nekončí!

Nedělní castingový sestřih Česko Slovenské SuperStar prolomil podprůměrné až průměrné výsledky. V cílové skupině 15+ si pátý díl nenechalo ujít 1,76 milionu diváků při podílu na trhu 45,23% (týdenní průměr dosahuje zpravidla okolo 40%). Ještě lepších výsledků dosáhla SuperStar v skupině, na níž se Nova orientuje především – 1,226 milionu diváků ve věku 15-54 let. Tento týden odvysílá TV Nova ještě dva díly, v sobotu a v neděli jsou připraveny sestřihy z divadla, v pondělí nás pak čeká díl s názvem „Dlouhá cesta„, dozvíme se jména 24 semifinalistů soutěže.

Přímé semifinálové přenosy SuperStar se ze soboty přesouvají na pátek, více jsme psali v aktualitě Přichází Stahovák, Dům snů a SuperStar se stěhuje. Michaela Fričová, tisková mluvčí TV Nova, nám rovněž sdělila, jaký osud čeká talk-show Michala Suchánka a Richarda Genzera: „Všechny plánované díly talk show Mr. GS nasadíme od 8.10. v novém čase, a to ve čtvrtek ve 22.15 po Kriminálce Las Vegas. “ Minulý týden zastihnul pořad výpadek kvůli mimořádné změně programu.

Uplynulý víkend potěšil i ČT, páteční jubilejní 200.díl populární talk-show Uvolněte se, prosím si nenechalo ujít  1,162 milionu diváků (share 38,13%). Moderátor Jan Kraus tentokrát dopředu nevěděl, koho mu tým pořadu pozval, jednalo se o členy rodiny. Sobotní Trapasy s novým průvodcem Otakarem Brouskem mladším zhlédlo 1,075 milionu (share 32,09%). Šifra mistra Leonarda na TV Nova však ČT1 porazila, z programové nabídky si ji vybralo 1,366 milionu diváků starších 15 let (share 45%).

Zdroj: ATO – Mediaresearch; údaje jsou platné pro kategorii 15+

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .