Prima odhalila své podzimní poklady

novy_serialNa dnešní tiskové konferenci představila Prima své plány na hlavní podzimní sezónu.

Hlavním tahákem se stává bezesporu zbrusu nový třináctidílní seriál s názvem Přešlapy. Natáčet jej Prima začala teprve nedávno, na webu seriálu jsou ale již delší dobu k vidění videa seznamující diváky s hlavními hrdiny. Cílovou skupinou seriálu jsou lidé starší 30 let.

Přečtěte si více v aktualitě:
I Prima chystá nový seriál.

Pokračovat i nadále budou Velmi křehké vztahy. Zda se jedná o poslední sérii seriálu, je prozatím ve hvězdách. Objevují se spekulace o tom, že si Prima nechává pootevřenou dějovou linii a se seriálem chce pokračovat i nadále. Prozatím je to poslední série. Po mateřské dovolené se do VKV vrací Laďka Něrgešová (seriálová postava Dagmar Lacinová), v seriálu dočasně odcestovala do Anglie, kde řeší dědictví rodiny Rubešových. Novou postavu ztvární Nela Boudová.

Přečtěte si o konci seriálu VKV:
Potvrzeno! VKV končí

Od září se vrátí také populární kulinářský pořad Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem, chybět nebude neméně oblíbená show Hádej, kdo jsem. Od podzimu diváci ale pořad neuvidí každý týden. Střídat se bude pravidelně s obměnou této panel-show s názvem Hádej, kdo lže. Známé osobnosti v ní hádají, zda jim host lže o své vykonávané profesi. Moderátor Petr Vondráček uvítá opět své kolegy z VKV (Martin Zounar, Alice Bendová a Bohumil Klepl). Místo Dany Morávkové se můžete opět těšit na Evu Holubovou. O čem přesně bude nový pořad? „Každý týden budou v nové panelové show hádat, kdo ze soutěžících je skutečně krotitelem hadů, polárníkem či chovatelem pštrosů. Jejich hlavním úkolem bude poznat, kdo mluví pravdu a kdo své povolání pouze předstírá,“ píše Prima v tiskové zprávě.

V neposlední řadě je třeba se zmínit o pokračování Jste to, co jíte! s Kateřinou Cajthamlovou a Petrem Havlíčkem. Přidá se i Pavel Cejnar se stavební show Jak se staví sen.

Máte-li zájem podívat se na fotografie z natáčení pořadů, navštivte na web televize PRIMA, kde jsou umístěny tiskové materiály. Odkaz je k dispozici tady.

Premiéry do svého schématu zahrnuje i Prima Cool. Tisková mluvčí TV Prima Jana Kocová uvedla, že divákům naservírují premiéry seriálů, které se u nás dosud nevysílaly. Druhou premiérovou řadou pokračují Hrdinové (nyní běžela repríza první řady, tu ještě vysílala i Prima). Potvrzen je i seriál Griffinovi (alias Family Guy), o němž jsme psali v aktualitě. Dále se máme připravit na seriál My Name Is Earl (po autonehodě uvědomělý občan věřící v karmu chce napravit hříchy předchozího života) nebo Volání mrtvých (Tru Calling).

Seriál How I Met Your Mother na Prima Cool je sice připravován do vysílání, na podzim se jej ale prozatím nedočkáme.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .