I Prima chystá nový seriál

novy_serialPo televizi Barrandov se objevily informace o novince TV Prima.

Zatím nejsou známy bližší podrobnosti. Lidové noviny dnes ve svém vydání upozorňují na videa odkazující na pravděpodobnou náhradu seriálu Velmi křehké vztahy. Na webu www.nejnovejsiserial.cz však momentálně chybí jakékoli podrobnější informace k novému dílu TV Prima.

K dispozici je šest videí, v nich se divákům představují hlavní hrdinové. První dvojící bude Adam (Filip Blažek) a Radka (Zuzana Norisová), dále se představí Petr (David Novotný) a Jana (Jitka Schneiderová) a poslední manželský pár David (David Matásek) a Karolína (Soňa Norisová). Většina z herců je divákům známá právě z obrazovek TV Prima – například ze seriálu Letiště, ten v době své premiéry lákal kolem milionu diváků, reprízy ale kvůli nízkému zájmu Prima z programu stáhla. První díl sledovalo skoro 1,4 milionu, původně byl nasazen na pondělí a středu. První dva díly měly u diváků takový ohlas, že ještě v týden premiéry divákům televize nabídla hned i víkendovou reprízu.

Filip Blažek je divákům Primy znám jako policista ze seriálu Velmi křehké vztahy, z nich posléze odešel, když mu Prima nabídla hlavní roli v seriálu První oddělení. Kriminální seriál byl natáčen v koprodukci s televizí JOJ, nakonec ze seriálu sešlo kvůli sporům s produkční společností. Televize stále usiluje o uvedení na obrazovky. David Matásek si zahrál na TV Prima v seriálu Letiště, kde hrál hlavního stewarda. V novém seriálu mu byl svěřena role finančního poradce. Stanice plánuje ukončení Velmi křehkých vztahů, nedávno z nich odešla herečka Dana Morávková, nyní je k vidění v „novácké“ Ordinaci v růžové zahradě, její příchod přinesl seriálu rekord.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: