Prima Cool oslaví narozeniny novinkami v programu

lifeonmarsUž 1. dubna oslaví Prima Cool své první narozeniny. Grafiku nijak radikálně měnit nebude, pro diváky ale chystá další nové seriály.

Vizuální styl stanice Prima Cool, který vytvořilo grafické studio Oficina, zvítězil ve veřejném hlasování v rámci Výročních cen Czech Grand Design za rok 2009, a získal tak Cenu veřejnosti. Záznam předávání můžete sledovat 13. března 2010 na ČT2. I kvůli těmto úspěchům se žádné velké změny nechystají. Kvůli sporům o název COOL (s maďarskou stanicí TV COOL) bylo však nutné graficky znázornit celý název Prima Cool.

Ke svým prvním  narozeninám uvede Prima Cool v dubnu hned dva nové seriály. První z nich je poměrně netradiční detektivka s názvem Polda z Marsu (v originále Life on Mars). Na obrazovkách se objeví poprvé 8. dubna a vysílat se bude tradičně od pondělí do čtvrtka v 20:15, Prima jej uvede na obrazovky po skončení třetí premiérové řady seriálu Heuréka – město divů. V české znění se můžeme těšit například na Ladislava Mrkvičku v roli nadřízeného policisty.

K TÉMATU: S čím přichází komerční televize do jarní sezóny?

Další novinkou je premiéra seriálu Ted a spol., americký sitcom vystřídá Studio 30 Rock, první díl komediálního díla je připraven na pondělí 19. dubna v 21:30 a vysílán bude taktéž od pondělí do čtvrtka. V hlavní roli v českém znění se představí Jan Čenský. Sitcom Ted a spol. (v originále Better off Ted) parduje vztahy ve firemním prostředí i drzost megalomanských firem.

Prima Cool navíc zvyšuje podíl programu vysílaném ve formátu 16:9, v tomto trendu plánuje stanice pokračovat i nadále ovšem s možnostmi nakoupených pořadů. V současnosti můžete sledovat například Brainiac – Šílená věda (neděle dopoledne) či právě Heuréka – město divů. Televize Prima pak od března představila vůbec poprvé sezónní identy nikoli 4:3, ale právě 16:9.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .