Nova odhalila podzimní novinky i start MTV

novalogomaleNova dnes odhalila podzimní programové novinky Největším tahákem podzimu bude nejspíš Česko Slovenská Superstar.

Česko Slovenská Superstar je společným projektem TV Nova a TV Markíza. Investice do tohoto projektu by se měly pohybovat mezi 100 a 120 miliony korun. Část z nich by měly pokrýt sponzoři, Nova počítá se sponzorskými smlouvami v řádech desítek milionů korun. U předchozí (třetí řady) získala televize ze sponzorských kontraktů 27 milionů korun.

V porotě Slovenskou republiku budou zastupovat Paľo Habera a Dara Rolins a v české sekci se diváci budou moci těšit na Ondřeje Hejmu a Martu Jandovou. Soutěž budou moderovat Adela Banášová a Leoš Mareš. Česko Slovenská Superstar začne 6. září. Poběží vždy v neděli a v pondělí ve 20 hodin, semifinálová kola doplní ještě i vysílací soboty.

Nova dále představí časosběrný formát s prvky reality show, který se jmenuje Dům snů. V tomto pořadu bude deset partnerských párů soutěžit o bydlení za 13 milionů korun v nízkoenergetickém domě, který společnými silami postaví. Bydlet v něm však bude jen jeden pár. Pořad poběží od 9. září každou středu od 20:00.

Nekonečný seriál Ulice odstartuje 31. srpna svou pátou sérii. Pořad o problémových zvířatech je další novinkou. Jmenuje se Polepšovna mazlíčků. Jeden díl zachycuje tři týdny života, během nichž veterinářka Hana Žertová pomůže chovateli disharmonický vztah s jeho zvířetem napravit. Pořad poběží každou sobotu v podvečer a začíná 5. září.

Další pořad se jmenuje Stahovák. V tomto pořadu dvojice mladých herců Jiří Mádl a Vojta Kotek bude divákům pouštět zábavná videa z internetu. Navíc divákům prozradí nejen příběh jejich vzniku, ale pomohou jim také proniknout hlouběji do světa internetu.

Poslední listopadový týden bude patřit spuštění české verze nejznámější hudební televize MTV. Po víkendu nabitém hudbou a adrenalinem (koncert Prodigy) začne česká MTV vysílat v neděli 29. listopadu. Stane se tak třetím tematickým kanálem pod hlavičkou TV Nova a 69. kanálem, který rozšíří celosvětovou síť MTV, působící již ve 162 zemích.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .