Óčko v novém roce se dvěma novinkami

ocko_snowboardHudební televize Óčko vstupuje do roku 2010 s dvěma novými pořady – CZ & SK Retro a Bravo TV Songbook.

První novinku představilo Óčko již včera v pořadu Inbox, Petr Vágner hostil hudebníka a jazykoznalce Ondřeje Hejmu. Hlavní náplní pořadu se výjimečně staly staré hudební klipy českých interpretů. V případě, že jste tento pořad nestihli zhlédnout, můžete tak učinit v internetovém archivu na stream.cz.

hejda_ockoTýdeník CZ & SK Retro se poprvé uvedl ve čtvrtek 7.ledna a diváci jej budou moci sledovat i nadále každý čtvrtek v 22:00. Na co se diváci mohou těšit? Vysílání je určeno všem, kterým chybí česká hudba 90.let a začátku nového tisíciletí. V prvním díle se představil Petr Kotvald (Mumuland), Leoš Mareš (Lži jsou jako déšť) a další. V Inboxu pak zazněly songy jako Růžová – Pink (Ilona Csáková), Neposlušné tenisky (Lucie Bílá) či Jsi moje máma (Lunetic). Óčko tímto pořadem rozšiřuje své portfolio oblíbených retro pořadů Hitzone 80’s, Hitzone 90’s a Hitzone Millenium.

PSALI JSME:
Novinka na Óčku: Bravo TV s Pavlem Cejnarem

Další novinkou je Bravo TV Songbook, vychází ze stávajícího pořadu Bravo TV a jeho stejnojmenné rubriky. V pořadu se objeví několik zahraničních klipů, které budou opatřeny titulky s českým překladem textu. Písně jsou vybírány s ohledem na tištěnou podobu časopisu Bravo. Vysílat se bude od 14.ledna každý lichý čtvrtek od 16:30. Sudé čtvrtky ve stejném čase patří i nadále pořadu Bravo TV, ovšem i tento pořad dozná jedné změny – Pavla Cejnara v roli hostitele střídá Míra Hejda.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: