Ceny ANNO 2009 ovládla Ulice

anno_2009AKTUALIZOVÁNO – V sobotu 20. února se na obrazovkách TV Nova odevzdávaly tradiční divácké ceny ANNO 2009. Přinášíme vám jejich výsledky.

V sobotu 20.února v 20:00 na obrazovkách televize Nova proběhne další ročník předávání cen ANNO 2009, v ní každoročně diváci hlasují o nejoblíbenější ženu, muže a pořad televize Nova. Kdo bude mít letos šanci u diváků uspět? Stejně jako loni provede večerem jedna z hlavních tváří – Leoš Mareš.

UDÍLET SE BUDOU I DALŠÍ CENY – TýTý po sedmi letech zpět na ČT

Loni zvítězili Martin Dejdar, Zlata Adamovská a Ordinace v růžové zahradě. Podaří se jim uspět i letos? Do cen by mohla promluvit Česko Slovenská SuperStar. V kategorii ŽENA ROKU největší divácké přízně byly projeveny této pětici dam – Zlata Adamovská, Lucie Borhyová, Markéta Fialová, Hana Macuichová a Dana Morávková. Posledně jmenovaná dáme přešla loni z TV Prima a jejího nekonečného seriálu VKV.

JAK DOPADLY CENY LONI? Ceny ANNO 2008 znají své vítěze

Mezi MUŽI se o trofej uchází Martin Dejdar, Rudolf Hrušínský, Reynolds Koranteng, Leoš Mareš a Karel Voříšek. Na závěr se sluší uvést i názvy pětice nejoblíbenějších POŘADŮ TV Nova: Comeback, Česko Slovenská SuperStar, Ordinace v růžové zahradě, Televizní noviny a Ulice. Ceremoniál přinese i cenu v kategorii nejnavštěvovanější Film roku 2009, jehož partnerem byla
TV Nova. Z rukou generálního ředitele Novy Petra Dvořáka převezme laureát zvláštní cenu TV Nova.

KOMENTÁŘ: Čeká nás čtveřice přenosů z výročních cen, dočkáme se originálního pojetí?

Přímý večer nabídne světové i české hity, které zazpívají finalisté soutěže Česko Slovenská SuperStar a přední zpěváci populární hudby. Uslyšíte tyto interprety Marta Jandová – Miro Šmajda, Helena Vondráčková – Leona Šenková, Ondřej Hejma – Martin Chodúr, Ilona Csáková – Jan Bendig, Ewa Farna – Denis Lacho, Tomáš Klus – Markéta Konvičková, Dara Rolins – Ben Cristovao, Petr Bende – Dominika Stará.

AKTUALIZACE:

Přinášíme vám výsledky letošního ročníku ankety ANNO 2009:

ŽENA ROKU:  1. Hana Macuichová,  2. Zlata Adamovská, 3. Lucie Borhyová
MUŽ ROKU: 1. Rudolf Hrušínský, 2. Karel Voříšek, 3. Martin Dejdar
POŘAD ROKU: 1. Ulice, 2. Ordinace v růžové zahradě 2, 3. Comeback

Záznam ze slavnostního galavečeru najdete na webu TV Nova.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky:, ,