Milan Šíma končí kvůli Zemanovi v Partii

milansimaprimaMilan Šíma končí v Partii, diskusním pořadu TV Prima. Poslední kapkou bylo zamítnutí Miloše Zemana jako hosta pořadu. První o tom informoval portál lidovky.cz.

„Vedení Primy mi před malou chvílí prostřednictvím dramaturga sdělilo, že nesouhlasí, aby hostem nedělní Partie byli Mirek Topolánek a Miloš Zeman. Důvodem je prý skutečnost, že Topolánek je předseda parlamentní strany a Zemanova strana v Parlamentu není, takže by prý šlo „o hrušky s jablkama“ a přes předchozí souhlas mi nařídilo, abych do Patie pozval jiné hosty,“ uvedl Milan Šíma v úterý po tři čtvrtě na deset večer na Facebooku.

O den později Šíma na stejném místě vysvětluje svůj odchod z televize Prima. „Zrušení Partie mezi Topolánkem a Zemanem bylo jen vyvrcholením sporu, které jsem měl s vedením Primy téměř od začátku spolupráce. Proto jsem před 14 dny požádal o ukončení smlouvy. Domluvili jsme se, že odmoderuji všechny Partie až do konce tohoto roku. Dnes jsem požádal vedení Primy o okamžité vyvázání ze smlouvy a bylo mi vyhověno. Promiňte, ale víc se k tomu zatím nebudu vyjadřovat. Děkuji za podporu,“ napsal Milan Šíma ve středu v podvečer na Facebook.

TV Prima se zatím k celé věci nevyjádřila.

Milan Šíma nastoupil do Partie v září, kdy tento pořad opustil jeho dlouholetý moderátor Petr Šimůnek.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .