Rádio BLANÍK zahájilo soutěž o písničku dne, nabízí finanční odměny

radio-blanik-651

Rádio BLANÍK zahájilo velké pátrání po slavných českých písničkách. Tímto láká posluchače na svou novou soutěž. V průběhu dne nabízí posluchačům soutěžní nápovědy a výhercům finanční odměnu.

Písničky z BLANÍKU – to jsou možná i pro vás krásné vzpomínky na krásně věci a události ve vašem životě. První pusa ve škole, první dětský tábor, první rande, maturita nebo svatba. I tyto události můžeme mít spojené s hezkými písničkami, které den co den hrajeme u nás na Rádiu BLANÍK,“ prozradil programový ředitel Daniel Rumpík.

Nyní Rádio BLANÍK spustilo soutěž, kde jedna z písniček přinese posluchačům každý všední den i finanční odměnu. Ten, kdo jako první najde ve vysílání PÍSNIČKU DNE může získat 5.000,- Kč v hotovosti od Rádia BLANÍK!

Už od rána vám každý všední den dáváme nápovědy, podle kterých byste měli poznat, kterou českou písničku právě hledáme. Tak schválně. Víte, který zpěvák slaví narozeniny ve stejný den jako Karel Gott? Anebo ve které slavné písničce se potkaly hlas Heleny Vondráčkové a tvář herečky Jany Brejchové? I o tom si budeme povídat v rámci naší nové hry,“ dodal Vladislav Slezák, šéf marketingu Rádia BLANÍK.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: