Popron show – Šance pro nové hvězdy showbyznysu

radiotv22Popron Show je internetový projekt hudebního vydavatelství Popron Music a portálu live.atlas.cz určený novým umělcům. Poskytuje prezentaci, propagaci a služby umělecké agentury všem umělcům, kteří hledají možnosti svého uplatnění v oblasti zábavy.

Popron Show je internetovým projektem, kde může získat svou webovou prezentaci prakticky neomezený počet talentovaných zpěváků, hudebníků, herců, bavičů a autorů, kteří usilují o zpřístupnění ukázek své umělecké práce široké veřejnosti i profesionálům z hudební branže.
Popron Show informuje pravidelně více než 400 hudebních profesionálů o nově registrovaných umělcích a naopak informuje registrované umělce o novinkách v branži. Prostřednictvím portálu live.atlas.cz, jeho hitparády a návštěvní knihy budou moci umělci získávat názory na svou tvorbu od stovek tisíců internetových uživatelů.
Popron Show tak bude plnit zároveň funkci on-line agentury, která bude poskytovat základní služby a konzultace umělcům, a portálu určeného pro nejširší veřejnost se zájmem
o nové tváře zábavního průmyslu.

Díky pravidelným aktualizacím webu najdou producenti, hudební dramaturgové, skladatelé či muzikálové produkce na jednom místě nabídky nadějných talentů. Registrovaní umělci naopak pravidelně obdrží e-mailem informace o konkurzech, soutěžích či jiných akcích pro talenty.

Popron Show je pomocí aktivním umělcům, kteří mají touhu a chuť se prosadit. Stačí když e-mailem nabídnou ukázky své umělecké práce a v případě rozhodnutí Popronu o registraci získají svou internetovou prezentaci a související služby. Na nejperspektivnější z nich čeká možnost exkluzivní agenturní spolupráce s Popron Music.

VÍCE INFORMACÍ NA: WWW.POPRONSHOW.CZ

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .