Exředitel Radia DeeJay novým šéfem Country Radia

Dlouhodobě nejposlouchanější pražská stanice má nového ředitele. Šéfem Country Radia byl dnes jmenován bývalý ředitel Radia DeeJay Radek Velechovský. Ve funkci nahradil Jana Zilvara, který své působení v Country Radiu ukončil v polovině února. Serveru RadioTV to potvrdil Martin Hroch, který jménem společnosti Radio Investments a Communicorp koordinuje aktivity skupiny v Praze (Kiss 98, Beat, Radio 1 a Country Radio).

„Tak důležitá stanice musí mít šéfa, který se Coutryradiu doslova upíše duší a bude se stanici věnovat na více jak 100%. Na pozici šéfa stanice musí tedy přijít nový člověk, věřím že bude posilou pro skvělý tým Countryradia i pro celou skupinu,“ komentoval Hroch pro RadioTV důvody odchodu Jana Zilvara a dnes potvrdil i jméno jeho nástupce. „Dnes byl jmenován nový ředitel Country Rádia, stal se jím Radek Velechovský.“

Jan Zilvar byl ředitelem Country Radia od listopadu 2001. V letech 1998 – 2000 byl výkonným ředitelem českobudějovického Faktoru (radia Faktor I, Faktor II a Eldoradio), předtím působil několik let v Radiu Bonton – nejprve jako zástupce generálního ředitele, poté jako generální ředitel a člen představenstva.

Nástupce Zilvara ve funkci ředitele Country Radia Radek Velechovský je s Radiem Bonton spjat ještě pevněji. V čele této stanice figuroval od roku 1998, jako generální ředitel přežil změnu vlastníka Bontonu v roce 2001 a jeho přejmenování stanice přes Bonton Radio DeeJay na Radio DeeJay a jeho působení ukončilo až nedávné převzetí Radia DeeJay mediální skupinou Lagardere.

Přestože Velechovský strávil posledních osm let na hitovém rádiu, podle Martina Hrocha neznamená změna na pozici generálního ředitele žádný zásadní převrat programu Country Radia. „Program míří samozřejmě k posluchačům Countryradia a nečekejte tedy žádné změny. Změny nejsou a nebudou ani na místech moderátorů. Myslím, že úroveň moderátorů Countryradia je taková, že nám je ostatní konkurenční stanice mohou jen závidět,“ dodává Hroch.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .