Belohorcovou střídá na Evropě 2 Libor Bouček

Posluchači Evropy 2 se v pondělí dočkají změny ve večerním vysílání. Pořad Zuzanight Zuzany Belohorcové nahradí kontroverzní show Libora Boučka s názvem Vyndej to! Bouček si získal popularitu jako Siegfried Stern na Expres Radiu a v současnosti uvádí reality show Balírna na TV Prima.

Belohorcová opouští Evropu 2 údajně kvůli časové vytíženosti. „Práca v rozhlasovej stanici Evropa 2 bola skvelou skúsenosťou a odnášam si len tie najlepšie spomienky,“ říká Belohorcová. „Žiaľ projekty, na ktorých momentálne pracujem, mi nedovoľujú, aby som stíhala show vysielanú denne. Poslucháčom, ktorí program Zuzanight sledovali, chcem poďakovať za priazeň a skvelé ohlasy.“

Nový pořad Vyndej to! se začne vysílat v pondělí 30. května od 20 h. Na programu bude každý všední den a jeho stopáž je 120 minut. Podle slov tvůrců se bude snažit překvapit svoje posluchače něčím, co ještě nezažili.

„Vyndej to! je nová večerní show Evropy 2 s novým moderátorem. Ve Vyndej to! můžete být vyndaní,
můžete vyndat, co ještě nikdo nevyndal a může vám být klidně vyn(a)dáno!“ vysvětluje Petr Vladyka, ředitel programu Evropy 2.
„Bude to prostě revuální nonkonformní a trochu kontroverzní show,“ dodává Bouček.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .