Projekt CITY LIVE pokračuje: Hitrádia a Rádio City přináší koncert Michala Hrůzy

Unikátní hudební projekt CITY LIVE pražského Rádia City a sítě Hitrádií pokračuje i v roce 2017. Svým posluchačům nabídnou poslední lednovou středu přímý přenos exkluzivního koncertu Michala Hrůzy.

city-live-michal-hruza-651

Kryštof, No Name, Xindl X, Bára Poláková a Support Lesbiens, ti všichni byli vloni hvězdami unikátního projektu City Live, tedy akustických koncertů, které Hitrádia a pražské Rádio City živě vysílají statisícům posluchačů po celé republice. Jako první se v novém roce do této elitní společnosti přidá zpěvák a skladatel Michal Hrůza.

Stejně jako jeho předchůdci odehraje také on v pražském Tančícím domě speciální set plný netradičních aranží, které proloží otevřený rozhovor. „Moderátor prvních letošních City Live Vojta Efler se bude ptát na 20 let Michalovy tvorby, jeho další plány, chystanou desku a třeba taky na cestu jeho kapely k severnímu pólu,“ prozradil programový ředitel Rádia City Martin Maďarka.

Vůbec poprvé tady živě zazní aktuální rádiový hit Pro Emu, chybět ale nebudou ani starší pecky jako Zejtra mám nebo 1+1. Některé singly budou fanoušci facebookových stránek Rádia City a Hitrádií sledovat živě také na této sociální síti. Samozřejmostí jsou videa, která se po koncertě objeví na webových stránkách stanic.

Na tento projekt jsme vážně hrdí. Prakticky nemá v českém rozhlasovém vysílání obdoby. Do našeho éteru jej přineslo sesterské Rádio City a my jsme rádi, že jej prostřednictvím Hitrádií můžeme nabídnout dál i mimopražským posluchačům. Jsme rádio, které hraje. A to i živě,“ připomněla programová ředitelka sítě Hitrádií Markéta Rachmanová.

Koncert City Live na Hitrádiu s Michalem Hrůzou se v pražském Tančícím domě koná ve středu 25. ledna od 15 hodin.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .