Expres FM o Vánocích přinese speciální živé vysílání, Boží hod ve znamení interview

Pražské alternativně laděné rádio Expres FM přichystalo živé vánoční vysílání na Štědrý den od osmi do dvou hodin. Chybět nebude ani záznam koncertu pražské romské kapely, kterou posluchači znají z loňska.

Expres FM Vánoce

Expres FM Vánoce

Dotyčná kapela se na Expres FM i sesterském rádiu Classic Praha představila ve vánočním čase loni. „Jedná se o bezejmennou skupinu, kterou mohou Pražané vídat například na Andělu. Jejich živá nahrávka z našeho studia se loni posluchačům líbila, proto chceme talentovanou formaci znovu připomenout,“ upřesňuje programový ředitel Expres FM.

Boží hod, tedy 25. prosinec, se na rádiu ponese ve znamení interview. Zazní exkluzivní rozhovory s rapperem Kapitánem Demem, populární zpěvačkou Klárou Vytiskovou nebo producentem a zakládajícím členem Monkey Business Romanem Holým.

Živé vysílání na první svátek vánoční poté proběhne v režii moderátorky a uznávané food bloggerky Veroniky „Koko“ Kokešové. Posluchači se během svátků dočkají také výsledků žebříčku Expres Top, tedy nejhranějších skladeb za uplynulý rok, a to konkrétně 25. prosince a 1. ledna.

Přesný program vánočního a silvestrovského vysílání na Expres FM najdete na webu rádia.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .