Rock Radia odvysílají koncert Scorpions

rockradio_webJste přiznivci německé rockové kapely Scorpions a nesehnali jste lístky na dnešní koncert? Rock Radia nabízí řešení.

Letos uběhlo 45 let od založení německé populární kapely Scorpions, svým fanouškům však kapela oznámila v otevřeném dopise na webu konec kariéry. Scorpions zavítají v rámci turné i 15. března do Prahy. V případě, že se vám nepodařio sehnat lístky na tento koncert, Rock Radia připravila alespoň jednu náplast.

PSALI JSME:
Rock Radia zahájila propagaci webu
Slušnej rock míří do Krumlova

Dnes, tedy v pondělí 15. březen, od osmé hodiny večerní odvysílají Rock Radia záznam živého vystoupení skupiny Scorpions. Sice se nebude jednat o totéž vystoupení, s nímž dnes vystoupí, i tak je pro fanoušky připraven jedinečný zážitek. Více informací o skupině najdete na webu Rock Radií.

CO PŘIPRAVUJÍ ROCK RÁDIA NA JARO? – Rock Radia chystají mimo jiné hvězdné dny

Autor článku:

Komentáře (7)

 1. Jose

  No, zdá se, že Rock Rádia půjdou nahoru. Vypadá to, že už se v ČR dokázali najít ještě větší pitomci, nežli jsou oni a těmi jsou od 8.3.2010, HEY. Dnes tam hráli dokonce HIP HOP a to si mají drzost říkat ROCKOVÉ HITY. No, taková hovada, jsem fakt ještě neviděl. Proti tomu je snad i ROCK RADIO, skoro normální. Ovšem ještě jsem neslyšel, tu mutaci ČAS-ROCK, co to je, za paskvil. Za to si u mne velice polepšila o víkendu Haná Olomoucko. Takže nyní mám tři nejlepší v ČR, takto. BEAT, GAMA RADIO, HANÁ OLOMOUCKO. Tři nejhorší, viz výše. Ovšem Rock Rádio, už není poslední. Minimálně horší je nyní HEY. A dá se předpokládat, že i ten ČAS-ROCK nebude nic moc. Ale nemám o tom informace z FM a na netu to stream nemá.

 2. Václav Kadlček

  Přenos koncertů a pořady věnujícíse konkrétní hudební skupině, aniž by byly prokládány něčím jiným považuji za nejdůležitější na profilovaných stanicích. Beat poslouchám zatím málo, ale s tím jsem se tam ještě pořádně nesetkal.

 3. Jose

  Jo, používají to taky… To používá, kde kdo. Kdysi dávno, to třeba používalo i Bavorsko 3 a Rakousko 3 taky. Bavoři to myslím měli pravidelně ve středu asi od 23,05 nebo tak nějak. Rakušani už si nepamatuju. Vlastně to měl taky Deutschlandfunk 1x za 14 dní od 19,00 v pátek. A zcela dokonalé a nejlepší bylo WDR 5, ti to jeli zcela celou noc z koncertu do koncertu. Takže jich za noc bylo tak 5 nebo 6, jak kdy. Když to byla je LP nebo dvoj LP. Dokonce, když začínala, tak to asi 2x použila i naše Evropa 2, myslím, že tehdy vysílala U2. Ještě jsem si vzpomněl, že to mělo buď NDR2 nebo NDR4, jednou jsem tam slyšel asi 2 hodiny Dire Straits… Takže to není, nic neobvyklého. Ovšem u Rock Rádií to lze pochválit a prohlásit, že jdou pomalu, do sebe a že z nich možná i za 2 nebo 3 roky něco bude, v což jsem osobně, vždy doufal, že si je posluchači, časem trošičku převychovají. Ale teď mne spíše zajímá, zda se jim povede zachránit HEY nebo, zda půjde úplně do kytek.

 4. Václav Kadlček

  No to je pěkné že se to používá, to vím taky, ale rád bych, aby se to ke mně dostalo. E2 třeba přenášela Madonu, ale mě spíš zaujal fesťák ve Vídni na FM 4. Frekvenci FM 4 mi teď překryl shodou okolností Beat, tak od něho bych něco očekával a ne holky ze smetánky.

  1. Jose

   Tak holky ze Smetánky je děsná reklama, ale ta běží asi po všech rádiích MMS, čili třeba na HEY taky a možná i na Rock rádiu. Já dnes došel k názoru, že Beat nemusí bavit nějakým připitomělým ranním Show jako jiné stanice, protože baví samotnou reklamou. Dnes tam byla reklama na nějaké DVD Metallica, né, že by mne ta kapela zajímala, takže si to určitě nekoupím, ale závěrečněj hlod, mě málem sundal ze židle, tj.: ,,Doporučuje 11 metalistů z 10″, jasně poupravená známá větička…

  2. Jose

   Jo, zapomněl jsem ti sem hodit tohle http://www.radiobeat.cz/cs/ a napsat ať se podíváš do horního levého rohu, to je 2x týdně a pokud to vyhraje živák, tak se samozřejmě odehraje živák… Jinak FM4 jsem zatím poslouchal pouze ze satu. Tam je. Takže jedině tak, bohužel při poslechu v autě, to nepomůže, ale na doma, je to ze satu v pohodě. http://www.parabola.cz/prehledy/tabulka-radio-digital-19e2/ úplně poslední trp. až dole.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .