Rock a sport míří do Jičína, Hey! zprovoznilo vysílač

hey_jicinRádio HEY! ode dneška naladí i posluchači v Jičíně, uvedení nového vysílače doprovodí reklamní kampaň.

Od pátku 30. července naladí Rádio HEY! nově i obyvatelé okolí Jičína. Na frekvenci 96,4 FM se dnes rozezní rockové hity a sportovní informace, tento kmitočet podle promo managera Venduly Tiché tvoří „pomyslný most mezi vysílači Hey Sever a Hey Profil„. Hlavní náplní vysílání jsou samozřejmě kromě hudební stránky i novinky z hudby, sportovní redakce zpravuje posluchače o sportovních výsledcích nejen na celostátní, ale i regionální úrovni.

PSALI JSME: Rádio Hey! učí chorvatsky, vyhlašuje MS ve skoku měst

Rádio HEY! s příchodem do regionu uvádí reklamní kampaň, spatříme ji jak na billboardových, tak na citylightových plochách v Jičíně. Chce se tudíž dostat do podvědomí posluchačů. V rámci pokračující kampaně bude osazena i plocha domu v ulici Strakonická v Praze. To ovšem stále nejsou jediné reklamní nástroje: „Jednou týdně mohou potenciální posluchači narazit v ulicích hlavního města na auto vybavené velkoplošnou LED projekcí s audio-video spotem Rádia HEY!,“ doplňuje Vendula Tichá.

PROMO MATERIÁL: PDF PREZENTACE

hey_bill

Autor článku:

Komentáře (9)

 1. Jose

  Orientace na Rock a Sport je u Hey, správná. Vadou na kráse je to, že to dělají ti, co celou dobu dělali Hey, česky a nej a nedělají to ti, co to uměli lépe, tedy ti, co dělali, Hey, poctivý rock. O sportu v ČR, též velmi dobře informuje rádio Beat a také rádio Wave. Nic méně, budiž Jičín, rádiu Hey, přán a snad se časem jejich vysílání zlepší, tedy přestane připomínat Evropu 2 apod. popové stanice. A bude rádio Hey, více rockové. Tak, jako bylo dobrou rockovou stanicí, Hey, poctivý rock.

 2. Jose

  Ještě bych měl malou technickou poznámku. Je zde nepřesnost. Nevím tedy zda od promo managera V.Tiché nebo od autora článku M.Patery. A nic takového jako HEY SEVER neexistuje. Bylo to přejmenováno na HEY ČECHY, viz.
  http://www.radiohey.cz/stranka/6/kontakty
  / Ostatně, to je také správný tah, protože v době, kdy vyhrávalo Hey, česky a nej, tak se to pletlo s ČRo Sever. /

  Na druhou stranu mne nemile překvapuje, že nemají pobočku v Ostravě, kde Hey, poctivý rock začalo, vzniklo a bylo nejlepší. Měla by tam být, řekněme už jen z důvodů image, nostalgie, kořenů. Je dosti s podivem, že se někdo snaží vygumovat, své základní kameny. Není to rozumné a páchne to, vnuceným pragocentrismem.

  1. Martin Petera Autor příspěvku

   Ano, máte určitě pravdu, Hey! Sever se s povolením RRTV přejmenovalo na Hey! Čechy. V článku je uvedena citace, která měla přiblížit geografickou oblast. Přeci jenom Hey! Čechy by byl moc obecný pojem. :)

  1. Jose

   Ano, je to tak. Jako ve většině svých příspěvků, máš pravdu. ANO MY O NICH VÍME. Je to takový nepatrný, přehlédnutelný rozdíl v tom, že popař vždy všechno a všude dostanene naservírované až pod rypák. Ovšem rocker nebo folkáč nebo jazzman apod. je za ta léta útlaku naučený, si to hlídat. Takže my o nich doopravdy víme. To mne přivedlo ke vzpomínání, kdo tady nejvíc v našem městě dával o sobě vědět, že tu je. Bylo to jednoznačně rádio KISS. Tehdy ještě měli rockové víkendy. A když se tu proháněli sem a tam jejich černé Nisany, byla to bomba. Už nikdo jiný nebyl takové show. Celkem je u nás 16 stanic. Z toho dvě mají zdvojenou frekvenci. Takže obsazeno frekvencí je u nás 18. A pokud by to vyšlo, že by přišlo COUNTRY RADIO / na které se všichni těší, že přijde / a také ROCK RADIO / což by u nás bylo už třetí rockové rádio / tak jich bude obsazených, těch frekvencí rovných DVACET. Zajímavé je, že poslední dvě, která tu začala vysílat tedy Dobrý den a Hitrádio FM Crystal o sobě vědět vůbec nedala, tedy začali vysílat velice tiše a v podstatě tu vůbec nikdo nevěděl, že už to vysílá. No a největším zlomem byl jednoznačně příchod BEATU, ten sice také, žádné velké show nedělal, ale ten den jsem měl tolik telefonů, všichni si to volali stále dokola. Že už tady u nás je a že u nás už je konec popového terroru. Co se týče HEY, znovu se vracím k té tvé větě. ANO O SLOUČENÍ HEY, VŠICHNI VÍME a SLEDUJE ME TO. Teď jde jen o to aby to za něco stálo. A to už není na nás, ale na NICH. My se můžeme tak nanejvíš modlit aby ti zatracení pražští popaři dostali rozum a naučili se to alespoň trochu a nedělalo to rockové hudbě hanbu.

  1. Jose

   Tak já tam měl Beat, každý den v tomto týdnu asi půl dne. Žádné jiné jsem tentokrát neposlouchal, mimo jednoho a to právě zmíněného Hey. To jsem tam měl myslím, někdy ve čtvrtek asi na hodinku a půl. Musím je pochválit za sportovní informace, ale jinak opět zase hráli nějaké nerockové kapely a nebylo to celkově, nic moc. Tedy nijak zvlášť rockově, to neznělo. Co se týče BEATu, tak ten mě rozchechtal tak, že jsem málem spadl ze židle. Oni, když mají zprávy, tak si navykli v nich mít vždy alespoň jednu větu nebo alespoń jednu informaci, také ze světa počítačů. A tentokrát tam Pepa Lábus řekl zhruba toto: ,,Putin vydal příkaz aby se slezli nejlepší ruští programátoři a Rusové začnou vyvíjet svůj vlastní operační systém.“ No začal jsem řvát smíchy, až jsem málem brečel. Prostě Rusové jsou hovada, to nejde říci jinak. Putin bude na vládní úrovni organizovat, software. No to je bomba. Mně by zajímalo jestli v tom totalitním bordelu jde taky něco jinak, nežli aby to řídil nějaký KáGéBák apod. Tak nikdo Gatese nijak zvlášť nemiluje, že jo. A Microsoft už vůbec ne. Ale Putin a Rusáci zase musí mít nějaký EXTRÉM. To prostě není normální země. Když si to vezmu, tak Němci mají Open SuSe. Francouzi mají Mandriva Linux a Debian, tací Jihoafričané mají Ubuntu. I tací Brazilci mají Dreamlinux a všechno to funguje. /Zkoušel jsem si to./ Ale pánům Rusům / nebo ještě soudruhům / zase smrdí i Windows z Ameriky i Linux z Evropy. Rusové budou mít svůj OS. Tak to mě tedy fakt rozchechtali. Touto informací, ve zprávách Beatu. Jinak hráli v pohodě a normálně. Jen jeden den jsem si tam všiml, že tam snad 3x po sobě, v celkem krátké chvíli pustil zrovna, ten, kdo tam byl, skupinu KISS. Tak nic proti ní. Ale, když už tam byla po třetí, tak jsem si toho všiml a zabručel si něco pro sebe, jako: ,,… to tam nemáš herrgot něco lepšího…“ I když raději dokolečka Kissáky, nežli ty sračky, co hrají jiné stanice, že jo…

 3. Barka

  Mě za celý týden nepotěšilo nic jako Katapult od Katapultu.Tuším , že na Beatu, ale
  nevím to přesně. Také bylo Love gun od Kiss. Tuhle skladbu považuji za nejčistější
  rock.Jinak, Hey někdy zahraje perfektně a naráz to spadne někde k poprocku nebo čemu.
  Nejsou špatní , ale ty pražské blbce by bylo potřeba pořádně proliskat.

  1. Jose

   Já měl první LP od Kiss doma – Hotter than Hell. Teď jsem se díval do Wiki a měla by to být dvojka a vyjít to v roce 1974, přičemž do roku 1977 se jí prodalo 500 000 kusů a měla by být za to zlatá. A 1997 byl snad nějaký její remaster. Tak já je mám skoro komplet tedy od toho 1974 do 2003. Ta poslední z 2009 už tam není. Ale jako kapela, to není, nic moc zajímavého. Takový obyčejný Rock’n’Roll. Vždy to bylo spíše show, nežli muzika. Na koncert do Prahy, když tu byli, nevím už po kolikaté, jsem si samozřejmě zajel. Jinak hudebně mne nejvíce uchvátilo a potěšilo, z toho, co jsem slyšel tenhle týden na Beatu. Jedna z těch ,,dvanáctek“ o dvanácté, jak pravidelně mají. To bylo něco fakt moc dobrého. Ale už si nevzpomenu, který den to bylo a co to bylo… Beat je prostě čistý. Tam fakt hrajou dobře a zhovadilost tam nezahrajou, jak je týden dlouhý. U Hey je to různé. Někdy je to fakt dobré. Jindy jsou to hrozný sračky. Nevím jestli bude v jejich silách ty pražské popaře nějak pacifikovat. Nezdá se, že by to jejich vedení, z těch jejich prohlášení, co kde padaly, na internetu, bylo zrovna 2x v obraze. Spíše ne, nežli, jo. Nic méně jim stále držím palce. Jak říkám stále, lepší je, mít možnost ladit dvě frekvence, nežli jenom jednu. Čili rád bych k 107,8 Beatu u nás. Používal také někdy 97,1 u nás. Ale, jak říkám 107,8 je naprostá záruka kvality. 97,1 někde, jde, jindy nejde. No, je to prostě nas nich. Snad to dokážou.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .