Radio DJ přichází s unikátními sety DJs

djPražské Radio DJ startuje 1.října exkluzivní novinku, posluchačům chce servírovat sety DJs světových jmen.

Jména těchto DJs jsou opravdu známá a vybaví si je patrně i ti, co jejich muziku přímo neposlouchají. A kdo je těmito DJs? Konkrétně se jedná o Carla Coxe, Davida Guettu, Eddieho Halliwella a Johna Digweeda. Taneční muzice jsou vyhrazeny páteční a sobobotní večery. Za největší eso považuje Radio DJ tech-housovou jedničku Carla Coxe, mixovat bude to nejlepší z parties v klubu Space na Ibize nebo WMC v Miami.

Ale ani další jména nejsou neznámá, David Guetta se pyšní albem One Love, na něm najdeme hity jako When Love Takes Over či Sexy Bitch. Patrně nejznámější melodií tohoto DJ je Love Don’t Let Me Go. John Digweed pak patří mezi nejlepší electro Djs a je jedním z nejprodávanějších Djs ve své kategorii.  Angličan Eddie Halliwell má na kontě dvě vítězství v anketě o DJ roku časopisu Mixmag. Jeho sety ladilo přes milion posluchačů BBC.

4djs

Tento projekt je výjimečný exkluzivitou a hlavně hudbou, všichni DJ´s, kteří pro nás budou hrát, patří mezi největší jména. Navíc všichni si budou zvát i jiná slavná jména, takže je na co se těšit. Bude to ta největší světová party – každý týden doma, na střeše, v autě, ve vaně, prostě kdekoliv zrovna budete,“ prozrazuje ředitel Radia DJ Martin Pokorný. Každý týden si posluchači budou moci naladit zbrusu nový set. Program setů je naplánován na celý rok. Každý DJ si pozve také další známé hvězdy, zmiňmě například interpreta jménem Fatboy Slim.

Zde máte k dispozici přehled programu:
Carl Cox (Global):  pátek 20:00 – 22:00
Eddie Halliwell (Fire It Up):  pátek 22:00 – 23:00
David Guetta (F*** Me, I´m Famous!):  sobota 21:00 – 22:00
John Digweed (Transitions):  sobota 22:00 – 24:00

Nedávno jsme vám přinesli rozhovor s programovým ředitelem Radia DJ Martinem Pokorným. Přečíst si jej můžete zde.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .