Rádio Blaník v knize rekordů

blanik_hronRádio Blaník se dostává do České knihy rekordů. Za deset let existence se stanice podílela na mnoha rekordech, některé i organizovala.

Jedním z nejnovější jsou malby blanických sluníček, rekord vyjde i knižně. Před dvěma roky uspořádalo rádio pro své posluchače akci s názvem „Namaluj sluníčko pro Rádio BLANÍK„. V září roku 2007 bylo do rádia zasláno 24 735 výtvarně zpracovaných sluníček. Tato sbírka byla pelhřimovskou Agenturou Dobrý den zanesena do České databanky rekordů dne 23. října 2007. Na podzim letošního roku je plánováno vydání České knihy rekordů III. a publikace s 128 stranami rekord obsahuje. Více informací o celé knize najdete na stránkách rádia.

plbech09

V rádiu Blaník to však není jediná akce, která se chystá. V sobotu 25.července se konala letní slavnost v Rokycanech. Hlavními lákadly se stali pánové Jakub Smolík a Petr Muk. Na pódiu nechyběl ani Vladimír Hron. Fotografie z akce jsou k vidění na internetových stránkách. Další letní Slavnosti Rádia BLANÍK proběhnou v Bechyni – konkrétně v sobotu 1.srpna. Začátek je plánován na 17:00, pěvecká vystoupení přislíbili Josef Vágner, Petr Spálený či Vladimír Hron. Připravují se pamětní mince, hlavolamy či ohňostroj.

Mapujeme zajímavé letní akce rádií:
Léto 2009 v českém éteru
LETNÍ AKCE RÁDIÍ – Hitrádio FM, Vysočina, Magic, Apollo
Další letní akce rádií

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .