LETNÍ AKCE RÁDIÍ – Hitrádio FM, Vysočina, Magic, Apollo

parnikHitrádia připravují zájezdy k moři či do Anglie, auto s penězi a cesty parníkem.

Hitrádio FM nabízí možnost zažít mejdan na Labi. Každý pátek vyjíždí „Hudební parník„, na palubě lodi Porta Bohemica vás roztančí hity. Vyplouvá se každý týden o půl sedmé v Litoměřicích a přistává kolem jedenácté hodiny večerní na témže místě. Cena vstupenky je 100 Kč pro osoby starší 18 let.

Hitrádio Vysočina se naopak stará o suchozemské „Veselice„. Do místa vašeho bydliště přijede se zajímavou hudební kapelou a atrakcemi pro děti. K zábavě přispěje i grilované maso a pivo pro dospělé. Přihlásit se můžete přímo na webu stanice. Ve vysílání nebude chybět ani rubrika „Výlety po Vysočině„. A abyste ani v létě neprovedli společenské faux-pas, je připravena rubrika znalce etikety Ladislava Špačka. Ke slyšení je každé dopoledne v bloku moderátora Milana Řezníčka, archiv najdete zde.

Přečtěte si více:
Léto 2009 v českém éteru

Hitrádio Magic k Vám naopak přiváží „Hasičky žízně„. Letní osvěžení se může dostat až k vám, stačí vyplnit internetový formulář. Je nutné zadat adresu, počet osob, datum akce a další podrobnosti. Pokud se usměje štěstí, vychlazené pivo je vaše zcela zdarma. 

Hitradio Magic Brno dává šanci jet na dvoutýdenní kurz do Londýna. Napíšete-li na mail magicbrno@hitradio.cz důvod, proč byste zrovna vy měli vyhrát a budete originální, výhra je vaše. Příběhy budou hodnoceny a nejlepší příspěvky odvysílá rádio v pátek 10.července okolo 17:30. Cena zahrnuje 20 lekcí na týden a ubytování v hostitelské rodině.

Hitrádio Apollo naposledy rozdává peníze ve hře „Auto plné peněz„, v pátém a finálovém kole se bude hrát o 50 tisíc Kč. Od pondělí 13.7. se rozjíždí hra, v níž se rozdalo 10, 20 a 30 tisíc korun, 40 tisíc pak putovalo na dobročinné účely. Cílem je najít auto, ve kterém se ukrývá kufr s penězi. Posluchači musí klást moderátorům otázky přesně podle vzoru na webu. Podobnou hru jste si mohli zahrát také s Hitrádiem Orion či Hitrádiem Magic Brno.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .