Fajn Radia už brzy rozdají desítky snowboardů

fajnprknoJiž příští týden startuje nový soutěžní koncept – Fajn snowboarďáci. Kromě prken budou posluchači vyhrávat i víkendové pobyty.

V pondělí 8.února 2010 startuje soutěž Fajn snowboarďáci. Díky této soutěži se posluchači Fajn Radia dostanou hned ke dvěma snowboardům, jeden vyhraje samotný posluchač, druhý získává jeho partner (případně partnerka). K tomu všemu se vítězové mohou těšit na víkendový pobyt pro dva v luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu v Krkonoších. Celý pobyt navíc završí výuka snowboardingu a zajímavý doprovodný program, ten představují především soutěže a Fajn party.

PSALI JSME: Fajn rádia chystají párty pro nové posluchače

Soutěžit se bude ve vysílání Fajn Radia každý všední den od 8.února, akce končí 5.března. Úkolem je zachytit ve vysílání song z filmu Snowboarďáci On My Head, jehož interpretem je Dan Bárta. Poté co píseň posluchač zaslechne, musí zaslat SMS zprávu s pořadovým číslem 99.

PSALI JSME: Fajn Radio uvádí Fajn sázky

Mezi posluchače rozdají Fajn Radia celkem 40 snowboardů. Celou akci doprovodí i off-air soutěž na webu www.fajnradio.cz. Princip bude mírně provokativní. Aby návštěvník webu Fajn Radia mohl vyhrát, musí přiřadit fotografie poprsí k portrétům moderátorek Fajn Radií. Nejpohotovější hráč získá opět dva snowboardy a víkend v Krkonoších pro dva.

prkna_velke

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .