Fajn Radio uvádí Fajn sázky

rano_fajn Fajn Radio připravilo od ledna do svého vysílání projekt Fajn sázky. Jedná se o cross-promotion s internetovou televizí Stream.cz.

Každé všední ráno v ranní show Fajn Radia provází poslechem dva moderátoři – Marek Leština a Kamil Bílský. Ti se nyní každý měsíc budou vsázet o posluchačsky a divácky atraktivní věci, hned první lednová sázka bude poměrně netradiční. V lednu se tradičně všichni snaží zhubnout co nejvíce, ranní tým se však vsadí o to, kdo víc přibere.

fajnrano_boardNeotřelá bude i cena pro vítěze, respektive trest pro poraženého. Ten, kdo prohraje lednovou sázku, pozve na své náklady 20 bezdomovců do sítě rychlého občerstvení McDonald’s. Videa z plnění úkolu poraženého budou k vidění jak na webu Fajn Radia, tak na internetové televizi Stream.cz.

Už nyní mohou posluchači slýchávat cross-promo v odpoledním vysílání Nekecej On-Air, moderátoři Tomáš Novotný a Tomáš Zástěra totiž zároveň s touto internetovou televizí spolupracují. Více informací o plánech a novinkách Fajn Rádií přineseme v zítřejším článku.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: