Bulvární deník Bleskově.cz se vrací na scénu, konkuruje zavedeným značkám

Digitální vydavatelství Scandalist dvojice podnikatelů Karla Vágnera a Vítka Koldinského uvádí na trh nový internetový bulvární web Bleskově.cz. Znovu uvedení tradičního titulu má být podpořeno výraznou komunikační kampaní v rádiích a online médiích.

Screenshot webu Bleskově.cz

Screenshot webu Bleskově.cz

Staronový titul konkuruje především zavedeným značkám Super.cz od Seznamu, Blesk.cz od Czech News Center, Extra.cz od Extra online Media i novému titulu Expres.cz z portfolia Mafry.

Projekt Bleskově.cz s jedenáctiletou tradicí vhodně zapadá do našeho portfolia on-line vydavatelských aktivit. V posledních třech letech jsme investovali významné prostředky do spuštění a propagace několika volnočasových titulů, z nichž nejúspěšnější je společensko-politický portál inStory.cz s neustále rostoucí návštěvností (aktuálně 170 tis. reálných uživatelů měsíčně podle NetMonitoru) a bulvárně-společenský VIPstory.cz. Scandalist nedávno uvedl na trh také další společenský on-line magazine Staronline.cz, který cílí na mladší cílové skupiny se zájmem o šoubyznys. Nyní rozšiřujeme náš záběr o titul Bleskove.cz, který má za sebou bohatou historii,“ říká spolumajitel skupiny Vítek Koldinský.

Bleskově.cz od roku 2004 provozovala společnost Centrum Holdings. V posledních letech doména Bleskově.cz směřovala čtenáře do spoločenské rubriky webu Aktuálně.cz. Loni doménu Bleskově.cz odkoupila skupina Scandal Media Group za blíže nespecifikovanou cenu. Skupina provedla relaunch projektu pod hlavičkou vydavatelství Scandalist. Zaměření titulu má vystihovat headline „Zprávy, politika, showbyznys – Bleskově“ – rychlé pokrytí společenských a politických témat atraktivní formou.

Část článků na Bleskově.cz se shoduje s texty na jiných volnočasových webech vydavatelství Scandalist. Bleskově.cz by se mělo stát vlajkovou lodí vydavatelství. V podstatě tedy jde o výběr toho nejlepšího napříč obsahovými weby vydavatelství Scandalist. Výběr je následně doplněn exkluzivními texty redakce Bleskově.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .