Nová internetová televize o autech

autotube-iconDnešním dnem startuje nová internetová televize s motoristickou tematikou AutoTube.cz. Pod heslem „nejrychlejší online televize“ nabízí uživatelům atraktivní video obsah s vysokým podílem vlastní tvorby. Obsahovým těžištěm webu jsou video recenze atraktivních automobilových novinek, ale příznivci rychlých kol se mohou těšit rovněž na videozáznamy crash testů, měření dynamických parametrů nebo oficiální prezentační videa výrobců automobilů.

Nový videoportál Autotube.cz spouští společnost Limemedia, a.s., která vydává řadu různých internetových deníků a on-line magazínů včetně odborného serveru o médiích RadioTV.cz. „U zrodu Autotube.cz stála myšlenka soustředit veškerý video obsah našich auto-moto titulů na jednom místě v uživatelsky přívětivém prostředí s intuitivním ovládáním a vysokou kvalitou přehrávání,“ vysvětluje Jiří Červenka, vedoucí sekce auto-moto titulů v Limemedia, a.s.

Ihned po svém spuštění nabízí Autotube.cz stovky atraktivních videí, které jsou logicky členěny do pěti hlavních rubrik: AutoMag, TrackTime, iMOTOR, Crash testy a RoadTube. Sofistikovaný engine na pozadí webu je zárukou vysoké obrazové kvality a velmi rychlého načítání videí bez nadměrných nároků na výpočetní výkon počítače nebo rychlost připojení k internetu. Uživatelé mohou videa z Autotube.cz snadno vkládat do svých internetových stránek nebo je sdílet v sociálních sítích.

autotube-screenshot

Spuštěním AutoTube.cz potvrzujeme své postavení jednoho z předních poskytovatelů auto-moto obsahu na českém internetu. Tento nový ambiciózní projekt svědčí o našem odhodlání přinášet českým uživatelům ještě atraktivnější online tituly s kvalitním obsahem. A pokud jde o naše novinky pro rok 2010 v sektoru auto-moto, mohu českou internetovou veřejnost již nyní ujistit, že Autotube.cz je pouhý začátek,“ říká Jan Fahoun, generální ředitel Limemedia, a.s.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .