„SNÍDANĚ ŠAMPIONŮ“ – NOVÁ RANNÍ SHOW HITRÁDIÍ

Síť regionálních Hitrádií centralizovala začátkem února část svého vysílání. A to odpolední show mladých a talentovaných moderátorů Johana a Ondry, kteří doposud moderovali v čase od 12:00 – 15:00. Posluchači si tento drive velmi rychle oblíbili, proto se kluci stěhují do rádiového prime time, a to do nové ranní show: „Snídaně šampionů“, která bude odvysílána opět společně pro všechny Hitrádia. Nová ranní show odstartovala 7.7.2020 a naladit ji bude možné každý všední den.

Johan a Ondra Web 970x350 Snidane sampionu
Zdroj: Media Bohemia – Hitrádio

Dvojice mladých moderátorů Ondřej Havel a Johan Mádr si velmi rychle našla mezi posluchači Hitrádií své místo. Dříve působili na sesterském Fajn rádiu. Vysílání společného programu byl pro Hitrádia velký zlom, a tato změna se vyplatila. Odpolední drive se stal mezi posluchači i reklamními zadavateli velmi vyhledávaným. Proto se Johan a Ondra od 7. července stěhují do ranního vysílání, které je z hlediska křivky poslechovosti na vrcholu.

Odpolední vysílání 12:00 – 15:00 bude zpět rozpojeno mezi devět regionálních rádií: Hitrádio City, Hitrádio City 93,7, Hitrádio Orion, FM, Hitrádio FM, Hitrádio FM Plus, Hitrádio Dragon, Hitrádio Faktor, Hitrádio Černá hora a Hitrádio Vysočina.

„Od této změny si slibujeme především větší potenciál pro reklamní zadavatele, můžeme jim totiž nabídnout téměř celoplošný prostor v rádiovém prime time. V ranní show to nebude jen o soutěžích, ale i moderovaných vstupech, rubrikách a dalším PR. Zájem o soutěže v celosíťovém odpoledním vysílání byl ze strany klientů mnohonásobně větší, než jsme očekávali. Johan a Ondra šíří dobrou náladu, jsou hraví, kreativní a jsou silní i na sociálních sítích, a na to slyší nejen posluchači, ale i reklamní zadavatelé,“ shrnuje Štěpán Ryska, jednatel ze společnosti Radiohouse.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .