Slušnej rock se valí do Prahy

Rock Radio i v novém roce pravidelně zásobuje své posluchače poctivou dávkou rockové muziky. 14. únor se na Rock Radiu opět slavil jako Mezinárodní den slušné rockové muziky. Chystá se Explosive Winter Fest 2021 a v březnu se slušný rock povalí do Prahy.

RR - logo oficial
Zdroj: Rock Radio

Rock Radio zveřejnilo lineup Explosive Winter Festu 2021, který se uskuteční na všech frekvencích Rock Radia už 20. února. Populární Explosive Summer fest, který posluchači dobře z vysílání znají, tak opět dostal svojí zimní verzi. Bude sice jednodenní, ale ani tentokrát nebudou chybět ty největší rockové kapely. Partnerem Explosive Winter Festu 2021 je Fiat Professional.

fb_post_program_ewf
Zdroj: Rock Radio

Měsíc leden byl pro Rock Radio opět rekordní z hlediska online poslechu. Poprvé v historii byla pokořena hranice 800 tisíc připojení, což znamená meziroční nárůst o více než 100 %.

Od 1. března budou moci naladit vysílání i obyvatelé hlavního města. Slušný rock se valí do Prahy! Na vstup do hlavního města se pečlivě celý tým Rock Radia připravuje. A je přesvědčen o tom, že jejich program nabídne alternativu tradičním rockovým formátům v Praze a stane se tak významným konkurentem těchto značek.


Rock Radio – Rock je slušná muzika!


 

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .