Rock Radio dobylo Prahu

Rock Radio ze skupiny MEDIA BOHEMIA si od začátku března mohou na frekvenci 103,7 FM naladit i obyvatelé hlavního města Prahy. Značka Rock Radia je vedle Rádia Blaník, Hitrádií a Fajn Radia jednou ze čtyř hudebně formátových rodin největšího provozovatele rozhlasového vysílání skupiny MEDIA BOHEMIA.

web_carousel_praha
Zdroj: Rock Radio

Rock Radio, které vysílá více jak 12 let se stalo postupně silnou značkou především v jižních, středních a západních Čechách. K naladění je nicméně i na severu nebo východě Čech, stejně tak na Vysočině nebo jižní Moravě. Od začátku března ho mou naladit i Pražané na frekvence 103,7 FM.

Jsme přesvědčeni o tom, že náš program nabídne alternativu tradičním rockovým formátům v Praze a stane se tak významným konkurentem těchto značek,“ říká programový ředitel Rock Radia Martin Janoušek. „Neustále se snažíme zdokonalovat naše pokrytí a zásobovat tak co nejvíce posluchačů signálem Rock Radia. V loňském roce jsme tak spustili nově vysílání například v okrese Náchod a nyní přinášíme značku Rock Radia do Prahy.“ dodává Martin Janoušek


Rock Radio – Rock je slušná muzika!


Autor článku:

Komentáře (1)

  1. dylan

    Tak už ten prů…er začal. To si Media Bohemia nemohla najít jinou volnou frekvenci z Praze a musela zlikvidovat jedno z mála poslouchatelných rádií – Oldies (rozumněj: ty rádia, co nehrají jako kolovrátek 50 A-čkových skladeb pořád dokola)?

    Před mnoha lety spolklo Rock Radio úspěšnou Klatovskou (Plzeňskou) stanici Radio Šumava a pak už se to šířilo jak mor. Zanedlouho bude (ono vlastně už je) v Čechách cca 10 „celoplošných“ stanic, hrajících skoro to samé a pořád dokola :((( Lokální rádia se svébytným programem, abys na prstech jedné ruky pohledal..

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .