Rekordní online poslech Rock Radia

Rock Radio zaznamenalo v uplynulém období rekordní čísla online poslechu. Meziročně se poslech stanice zvýšil v průměru o 70 %.  Za takový nárůst by se nemusely stydět ani celoplošné stanice.

K dobrým číslům přispívá i to, že se Rock Radio velmi aktivně snaží reagovat na aktuální covidová opatření. Formu komunikace byla opět vhodně zvolena cílovou skupinu posluchačů Rock Radia.

Zde je uvedeno pár příkladů komunikace během koronavirové krize:

 • Aktuální informace, novinky na podzim, odkaz na online poslech

Nekašleme na vás

 • Omezení počtu účastníků, akce pouze na sezení, online poslech

Slušnej rock zvedne ze židle

 • Omezení otevírací doby v restauracích, aktuální info, online poslech

Jedem nonstop

 • Zákaz zpěvu, aktuální info, online poslech

Bude do zpěvu

 • Vyhlášení nouzového stavu, aktuální info, online poslech

Nouze

Autor článku:

Komentáře (2)

 1. Marcello

  To si v Media Bohemia budou plácat po ramenou, jací jsou to pašáci a přemýšlet, jaké samostatné rádio „zprzní“ příště. Relax, Orlicko, či Česká Kanada? ˇUž toho moc nezbývá…… Ach jo vzpomínám na Gama rádio, skvělý moderátoři, kteří věděli co říkají, zprávy z našeho regionu a ne ty co nějaký papoušek v Českých Budějovicích to odříká, co našel na internetu a neví, kde je jaká ulice v Mostě……Jsem zklamán z tohoto webu, který kdysi informoval o všech rádií a nyní je z toho hlásná trouba Sedláčka, jak je vše dokonalé a jak jsou posluchači Blaníhu, Hitrádiíí, Fajnu a Rocku programem nadšeni. Omyl, nejsou, poznáte to na dalších průzkumech….

 2. Marcello

  To si v Media Bohemia budou plácat po ramenou, jací jsou to pašáci a přemýšlet, jaké samostatné rádio „zprzní“ příště. Relax, Orlicko, či Česká Kanada? ˇUž toho moc nezbývá…… Ach jo vzpomínám na Gama rádio, skvělí moderátoři, kteří věděli co říkají, zprávy z našeho regionu a ne ty co nějaký papoušek v Českých Budějovicích to odříká, co našel na internetu a neví, kde je jaká ulice v Mostě……Jsem zklamán z tohoto webu, který kdysi informoval o všech rádií a nyní je z toho hlásná trouba Sedláčka, jak je vše dokonalé a jak jsou posluchači Blaníhu, Hitrádiíí, Fajnu a Rocku programem nadšeni. Omyl, nejsou, poznáte to na dalších průzkumech….

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .