Ranní Dvojka slaví 2. narozeniny a nadělila si netradiční videoklip

Dalibor Gondík se svým týmem už dva roky připravuje ranní vysílání na Českém rozhlase Dvojka. K dvouletému výročí společně natočili videoklip, který se i navzdory koronavirovým omezením podařilo zrealizovat se speciálními hosty. Premiéru bude mít ve čtvrtek 11. března v Ranní Dvojce. Zazní v samotném rozhlasovém vysílání a bude zveřejněn na Facebookovém a YouTube kanále Dvojky.

CRo_Dvojka_narozeniny Ranni Dvojky_foto_01_David Turecky
Zdroj: Český rozhlas, moderátor Dalibor Gondík

Na natáčení hudby a klipu se v legendárním Studiu A Českého rozhlasu v pražském Karlíně podílelo mnoho významných hudebníků. Posluchači se mohou těšit například na klavíristu Ondřeje Brouska, zpěvačku Dashu nebo jazzové muzikanty okolo Petra Kroutila. Další podstatnou část hudby pak v dalším rozhlasovém Studiu S1 na pražských Vinohradech nahráli členové Symfonického orchestru Českého rozhlasu. Premiéra videoklipu a jeho odvysílání v Ranní Dvojce se uskuteční přesně v den druhých narozenin pořadu.

První vysílání Ranní Dvojky se uskutečnilo 11. března 2019. Každé všední ráno od 6:00 v něm baví posluchače Dalibor Gondík se svým týmem. Ten tvoří především editorka Regina Květoňová, rosnička Jakub Kaloč a produkční Eliška Švepešová. Start nového ranního vysílání před dvěma lety byl součástí změny programového schématu Českého rozhlasu Dvojka a rebrandingu stanice.

CRo_Dvojka_zive vysilani Narodni kavarna_09-2019_foto_04_Michal Rajnoch
Zdroj: Český rozhlas

 

Dalibor Gondík se svým týmem vyráží i přímo za posluchači. Za dva roky existence stihli společně živě odvysílat Ranní Dvojku například z mezinárodního rozhlasového festivalu Prix Bohemia Radio v Olomouci, pražské Národní kavárny a Radiocafé Vinohradská 12 nebo v létě 2020 dva týdny z českých a moravských kempů.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .