Radiohouse posiluje ve Zlínském kraji i v online poslechu

Od 1. 9. se součástí obchodní nabídky společnosti Radiohouse stává Rádio Kroměříž. Díky tomu dojde k posílení pozice jak na národní úrovni, tak především ve Zlínském kraji. Pro zvýšený zájem o online rádia, tak zařadí část i do svých obchodních produktů.

Radio-Kroměříž-frekvence-billborad-510-x-240-cm-01-náhled
Zdroj: Rádio Kroměříž

Rádio Kroměříž vysílá na frekvencích FM 88,2 v Uherském Hradišti, FM 103,3 v Kroměříži a FM 107,00 ve Zlíně. Hudební formát a regionální zpravodajství míří především na produktivní populaci ve věku 30-50 let a zajímavostí je, že prostor ve vysílání dostávají i lokální skupiny a interpreti.

Společnost Radiohouse s.r.o. zaznamenává v posledních měsících zvýšený zájem i o specializovaná online rádia distribuovaná posluchačům prostřednictvím služby Radia.cz. Část těchto rádií bude nově součástí již zavedených obchodních produktů.

O Rádiu Kroměříž:

Rádio Kroměříž vysílá na třech frekvencích: FM 88,2 v Uherském Hradišti, FM 103,3 v Kroměříži a FM 107,00 ve Zlíně.  Podporuje místní neziskové organizace, začínající umělce, organizátory různých akcí, podnikatele a také malé i velké firmy místního regionu. Dalším obohacujícím regionálním informačním servisem a propagátorem akcí se zaměřením na posluchače a čtenáře, jsou webové stránky i sociální sítě (Facebook). Na rádiovém webu www.radiokromeriz.cz jsou vydávány denně zprávy, novinky z okolí i pozvánky na akce v regionu. Dále píší o zajímavých lidech, kteří jsou součástí místního okolí a mají co nabídnout i posluchačům v rádiu.


„Rádio Kroměříž je příjemný prostor pro poslech hudby, regionálních informací i pozvánek na akce ve Zlínském kraji o jeho blízkém okolí. Co nás vystihuje je i naším heslem: jsme si blíž.“


Autor článku:

Komentáře (2)

  1. Marcello

    Když budeme číst mezi řádky….Takže další rádio brzy skončí, a bude z něj Bla(t)ník. Kam Radiohouse vkročí, tam „tráva přestane růst“ Vzpomeňme na Černou horu, Gamu, Petrov a nyní Helax a Rubi… Budu parafrázovat p. Hrušínského: „Kam ten éter spěje“.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .