Rádio BLANÍK spustilo nový interaktivní dopravní seriál

Někdo poslouchá rádio kvůli písničkám, jiný čeká na čerstvé zprávy a někdo je zase nejvíce zvědavý na aktuální novinky z českých silnic a dálnic. Takových posluchačů je hodně i u na BLANÍKU, a proto jsme se tým Rádia Blaník rozhodl, že pro ně připraví něco, co tady ještě nebylo – speciální seriál „Obchvaty s Honzou Rýdlem na Rádiu BLANÍK“, který se bude věnovat silničním a dálničním obchvatům, a to na celém území ČR.  První díl byl představen v úterý 6. října v blanickém Dobrém ránu, kdy bylo vše zaměřeno na jižní Čechy.

obchvaty_s_honzou_rydlem
Zdroj: Rádio Blaník

„Na Rádiu BLANÍK každý týden rozebíráme aktuální dopravní situaci s Honzou Rýdlem, tiskovým mluvčím Ředitelství silnic a dálnic ČR. Za tu dobu jsme zjistili, že právě otázky týkající se obchvatů zajímají posluchače nejvíc. Proto jsme právě tomuto tématu vyhradili speciální prostor ve vysílání,“ prozradili programový ředitel Daniel Rumpík s tím, že pod finální koncepcí projektu jsou kromě Honzy Rýdla podepsáni i kolegové Josef Černý a Petr Brožík z programového týmu Rádia BLANÍK.

Nový pořad je unikátní i v tom, že jsou do něj aktivně zapojeni rovněž posluchači, kteří mohou napsat své dotazy, připomínky a postřehy – zkrátka vše, co s obchvaty v jejich městě nebo regionu jakkoli souvisí. Každý týden se zaměří na jeden kraj a postupně proberou všech třináct v rámci celé České republiky.

Obchvaty s Honzou Rýdlem – každé úterý v 8:30 na Rádiu BLANÍK!

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .