Rádio BLANÍK rozdává dálniční známky i letos

Jízdu po dálnici si můžete s Rádiem BLANÍK i letos užít zcela zdarma! Dálniční známky na rok 2021 jsou letos poprvé už jen v elektronické podobě. Proto v rámci vysílání o novém elektronickém systému dálničních známek informují moderátoři a zároveň každé všední ráno po celý leden nové elektronické dálniční známky rozdávají výhercům.

20-image(1200x458-crop)
Zdroj: Rádio BLANÍK

Rozdávání dálničních známek na Rádiu BLANÍK je už v lednu tradicí. Letos si ale řidiči mohou dálniční známku opatřit už jen elektronickou formou. S touto změnou je spojena řada novinek a pro někoho i spousta neznámých. Proto se moderátoři na Rádiu BLANÍK na tuto problematiku zaměřují a během vysílání svým posluchačům vše pečlivě vysvětlují a speciálně se tématu elektronických dálničních známek věnují.  Navíc od pondělí do pátku během celého ledna může některý z posluchačů dálniční známku vyhrát. Nejenže rádio výherci zaplatí celoroční elektronickou dálniční známku, ale kromě toho za něj vyřídí i celý proces, který je s tím spojený.

Pokud si někdo neví rady, jak si elektronickou dálniční známku opatřit, tak veškeré podrobnosti o novém systému jsou přehledně popsány přímo na webu Rádia BLANÍK.

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .