RadioTV startuje

radiotv22Připravili jsme pro vás překvapení v podobě rozšíření webu o informace z oblasti televizního vysílání. Přečtěte si oficiální tiskovou zprávu o našem startu.

Praha 1. listopadu 2001 – Dnešním dnem zahájil provoz nový internetový deník RadioTV zaměřený na problematiku rozhlasového a televizního vysílání. Jde o projekt, který navazuje na úspěšný server Radia.cz, existující již třetím rokem, a dosavadní verzi internetového deníku Reklama&Media Namodro (www.ram.cz).

Cílem nového serveru je přinášet komplexní informace o rádiích a televizích v České republice a na Slovensku. Obsah RadioTV proto nebude tvořit pouze zpravodajství a publicistika, ale také přehled rozhlasových a televizních stanic na území ČR, pravidelné informace o sledovanosti televizí a poslechovosti rádií, recenze na program, ankety, exkluzivní rozhovory a další speciality.

Server RadioTV již získal souhlas od Asociace televizních organizací ke zveřejňování výsledků peoplemetrového výzkumu sledovanosti televizních stanic, který provozuje společnost Taylor Nelson Sofres. Rada pro rozhlasové a televizní vysílání zase poskytla úplný seznam televizních vysílačů, který rozšíří obsah serveru podobně jako dosavadní seznam rozhlasových vysílačů na serveru Radia.cz.

„RadioTV se bude věnovat rádiím a televizím zejména obecně jako médiím, nikoli pouze ve vztahu k reklamě, jako stávající specializované tituly, i když tomu se také nebráníme,“ přiblížil šéfredaktor nového serveru Jan Potůček. RadioTV provozuje olomoucká firma Redigy ve spolupráci s Radkem Dreslerem, dosavadním šéfredaktorem serveru Radia.cz.

Rozhlasovou část nového internetového deníku bude nadále spravovat Radek Dresler, televizní bude mít na starost Jan Potůček. Na RadioTV přechází smlouva serveru Radia.cz se společností Hi-Media o reklamním zastoupení.

Pro další informace kontaktujte:

Radek Dresler
vydavatel RadioTV
hawkey@radia.cz
mobil 0608/080888

Jan Potůček
šéfredaktor RadioTV
potucek@radiotv.cz
mobil 0606/222 928

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .