MMS oslavila pětku ve velkém stylu

radiotv22Páté narozeniny mediálního zastoupení Media Marketing Services se konaly v úterý 30. října v pátém ateliéru na Barrandově a většina zúčastněných se mnou jistě budou souhlasit, že to byla výrazně zdařilá akce.

Oficiální program začal o půl deváté předtočenými zprávami o úspěších společnosti MMS, které zajímavě popisovaly to, co by jinak museli suše přednést pánové ředitelé, a následně se na pódium nahrnula silně
maskovaná moderátorská dvojice, kterou jsme v průběhu večera identifikovali jako Petra Holíka a Moniku Flajšingrovou z rádia Krokodýl. Nasazení této celkem neznámé dvojice možná leckoho na tak velké akci překvapilo, nutno ale přiznat, že se oba dva zhostili svého úkolu dobře a démonickou Moniku bych si osobně dovolil označit za hvězdu večera.

O všechny návštěvníky, kterých mohlo být hodně přes tisíc, bylo dobře postaráno, na rautu bylo na výběr téměř sedmdesát pochoutek, které na rozdíl od jiných akcí nezmizely během první půlhodiny.

Uprostřed hlavního sálu zase pracovali čtyři akrobatičtí barmani, kteří míchali drinky nazvané třeba Provize, Storno nebo Discount. Mediální zastoupení se prostě nezapře.

Během večera vystoupila spousta současných i bývalých hvězd naší pop music, jmenovitě Petr Kotvald, Petr Muk, Karel Černoch, Michal David, Miro Žbirka, Jana Kirschner, Lenka Filipová, Pavel Bobek, Lunetic, Těžkej Pokondr, Janek Ledecký a možná ještě někdo další. Největší aplaus si získal Miro Žbirka, který jako jediný musel přídávat (i s prasklou strunou), a podle očekávání také Těžkej Pokondr. I tady se ale ukázalo, že za zbytkem světa stále zaostáváme. Před půlnocí se totiž na pódiu objevil Afrik Simon a tento elegantní „stařík“ svým energickým vystoupením všechny
ostatní doslova vymazal.

Vrcholem narozenin byl bombastický půlnoční ohňostroj za zvuku znělky České sody a pak už se jen jedlo, pilo, hodovalo a tančilo. Škoda jen, že celá akce skončila už ve čtvrt na čtyři, spousta lidí by tam jistě vydrželo minimálně do šesti.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .